притисни ентер »

Кралицата Летисија со сако што секој може да си го дозволи
Кралицата Летисија со сако што секој може да си го дозволи

Кралицата Летисија со сако што секој може да си го дозволи

Покрај тоа што редовно ја гледаме во класични дневни фустани, Летисија овој пат не воодушеви со прекрасна бизнис комбинација... За состанок со лидерите на здружение за борба против зависност од дрога, Летисија била облечена со непогрешлива црно-бела комбинација на костум и кошула. Медиумите пишуваат дека кралицата го носела веќе ова во 2016 година

Скромна кралица: Летиција деловна дама во стајлинг ...

Скромна кралица: Летиција деловна дама во стајлинг ...

Летиција непрекинато добива позитивни критики за модните одлуки. Шпанската кралица одушевува и со комбинации од врвни дизајнери, но и со стајлинзи кои обединуваат попристапни парчиња. На денешниот состанок на „Фондацијата за помош против зависноста од дрога“ во Мадрид, Летиција се појави во фантастично деловно издание со црни панталони, бела кошула