притисни ентер »

Нора Шакири-Марковиќ наскоро ќе стане мајка
Нора Шакири-Марковиќ наскоро ќе стане мајка

Нора Шакири-Марковиќ наскоро ќе стане мајка

Ексводителката Нора Шакири, вработена во кабинетот на заменик министерот за култура Владимир Лазовски наскоро ќе стане мајка. Таа на Инстаграм профилот објави фотографија со својот сопруг, музичарот Марко Марковиќ, каде ја споделила веста со следачите, а може да се забележи дека веќе е во поодмината бременост. „Не гледајте во друго, ташната е битна“,

Нора Шаќири откри дека е бремена

Нора Шаќири откри дека е бремена

Некогашната македонска ТВ водителка и модел Нора Шаќири е бремена. Таа на социјалните мрежи објави фотографии на кои се гледа трудничкото стомаче. Таа го очекува првото дете со музичарот Марко Марковиќ. - „Не гледајте во друго, чантата е битна. Подарок за „подмочување… Благодарам данка и Иво,,,“, напиша некогашната водителка.

Го покажа трудното стомаче: Нора Шаќири бремена и пресреќна

Го покажа трудното стомаче: Нора Шаќири бремена и пресреќна

ИЗВОР Скопје24 | септември 11, 2019 Некогашната македонска ТВ водителка и модел Нора Шаќири е бремена… и тоа до„заби“ што би рекле старите, откако јавно го покажа трудничкиот стомак! За нејзината бременост знаеа само најблиските, зашто Нора јавно не ја експонираше истата, се додека трудничкиот стомак веќе не можеше да се скрие. Среќната вест дека таа

Нора Шакири наскоро ќе стане мајка, го покажа трудничкото стомаче

Нора Шакири наскоро ќе стане мајка, го покажа трудничкото стомаче

Поранешната водителка Нора Шакири наскоро ќе стане мајка. Нора среќната вест за приновата ја сподели на социјалните мрежи каде објави фотографија на која позира со трудничкото стомаче. Не гледајте во друго, чантата е битна. Подарок за „подмочување… Благодарам Данка и Иво,,, “, напишала некогашната водителка и политичка активистка. Инаку, Нора и нејзиниот

Нора Шаќири е бремена: Можеби не го положи испитот за државни службеници, ама затоа го положи „испитот на животот“ (ФОТО)

Нора Шаќири е бремена: Можеби не го положи испитот за државни службеници, ама затоа го положи „испитот на животот“ (ФОТО)

Некогашната македонска ТВ водителка и модел Нора Шаќири е бремена… и тоа до„заби“ што би рекле старите, откако јавно го покажа трудничкиот стомак!  За нејзината бременост знаеа само најблиските, зашто Нора јавно не ја експонираше истата, се додека трудничкиот стомак веќе не можеше да се скрие. Среќната вест дека таа и нејзиниот сопруг, музичарот Марко

Нора Шаќири е бремена

Нора Шаќири е бремена

Поранешната водителка и новинарка а сега вработена во Министерството за култура Нора Шаќири е бремена, а веста со својот сопруг Марко Марковиќ ја споделија на „Инстаграм“, откако објавија заедничка фотограгија, На фотографијата се гледа дека Нора е во поодмината бременост, но таа и од ова направи шега велејки: „Не гледајте во друго, ташната е битна“,

Познатата водителка и новинарка по првпат ќе се оствари во улогата на мајка: Нора Шакири со убави вести ја развесели јавноста

Познатата водителка и новинарка по првпат ќе се оствари во улогата на мајка: Нора Шакири со убави вести ја развесели јавноста

Нора Шакири, познатата водителка и новинарка вчера ја изненади јавноста со веста дека е бремена. Таа на Инстаграм профилот објави фотографија со својот сопруг, Марко Марковиќ, каде ја споделила веста со следачите, а може да се забележи дека веќе е во поодмината бременост. „Не гледајте во друго, ташната е битна“, напиша во свој стил Нора под фотографијата

Нора Шаќири е бремена

Нора Шаќири е бремена

Поранешната водителка и новинарка Нора Шакири е бремена, а веста со својот сопруг Марко Марковиќ ја споделија на „Инстаграм“, откако објавија заедничка фотограгија, На фотографијата се гледа дека Нора е во поодмината бременост, но таа и од ова направи шега велејки: „Не гледајте во друго, ташната е битна“, напиша Нора. Нора и Марко по подолга врска

Нора Шакири е бремена

Нора Шакири е бремена

Поранешната водителка и новинарка Нора Шакири е бремена, а веста со својот сопруг Марко Марковиќ ја споделија на „Инстаграм“, откако објавија заедничка фотограгија, На фотографијата се гледа дека Нора е во поодмината бременост, но таа и од ова направи шега велејки: „Не гледајте во друго, ташната е битна“, напиша Нора. Нора и Марко по подолга врска

Нора Шакири е бремена

Нора Шакири е бремена

Поранешната водителка и новинарка Нора Шакири е бремена, а убавата вест со својот сопруг Марко Марковиќ ја споделија на „Инстаграм“.  Двајцата направија селфи во лифт, а Нора се пошегува со коментарот на фотографијата. „Не гледајте во друго, ташната е битна“, напиша Нора. Нора и Марко по долгогодишна врска се венчаа во 2016 година. .