притисни ентер »

7-те најпопуларни туристички дестинации ширум светот во моментов
7-те најпопуларни туристички дестинации ширум светот во моментов

7-те најпопуларни туристички дестинации ширум светот во моментов

Погледнете ја следнава листа со најпопуларните туристички што ќе ви овозможат да направите фотографии вредни за на Инстаграм. 1. Ко Самуи, Тајланд На само едночасовен лет од Бангкок, овој јужен рај во Тајланд нема да остави никого рамнодушен. Започнете го своето утре со вкусен појадок во „Life Cafe“ и потоа посетете ги кристално листите плажи и забавните