притисни ентер »

Да се наежиш: Навивачите на Фенербахче со феноменална поддршка за своите кошаркари
Да се наежиш: Навивачите на Фенербахче со феноменална поддршка за своите кошаркари

Да се наежиш: Навивачите на Фенербахче со феноменална поддршка за своите кошаркари

Фенербахче во моментов губи против Анадолу Ефес во полуфиналето од фајнал-фор турнирот во Евролигата. Избраниците на Жељко Обрадовиќ се соочуваат со проблеми во мечот во кој беа благи фаворити. И покрај лошата игра тука се навивачите на Фенебахче кои со одлична поддршка се обидуваат да го вратат во игра својот тим. 📣 @FBBasketbol fans bringing the

Да се наежиш: Навивачите на Фенербахче со феноменална поддршка за своите кошаркари

Да се наежиш: Навивачите на Фенербахче со феноменална поддршка за своите кошаркари

Фенербахче во моментов губи против Анадолу Ефес во полуфиналето од фајнал-фор турнирот во Евролигата. Избраниците на Жељко Обрадовиќ се соочуваат со проблеми во мечот во кој беа благи фаворити. И покрај лошата игра тука се навивачите на Фенебахче кои со одлична поддршка се обидуваат да го вратат во игра својот тим. 📣 @FBBasketbol fans bringing the