притисни ентер »

Порно-актерката го нарече Гендузи „п…а“
Порно-актерката го нарече Гендузи „п…а“

Порно-актерката го нарече Гендузи „п…а“

Миа Калифа, светската ѕвезда во филмовите за возрасни, на „Твитер“, со жесток коментар распали по младиот играч на Арсенал, Матео Гендузи. Порно-актерката е голем навивач на фудбалскиот клуб Вест Хем. Таа, попладнево била на мечот кој нејзините миленици го одиграа против Арсенал и уживала во минималната победа 1:0. Деклан Рајс го постига голот со кој

Актерката од филмови за возрасни го нападна играчот на Арсенал: Паѓаш повеќе од мене!

Актерката од филмови за возрасни го нападна играчот на Арсенал: Паѓаш повеќе од мене!

Добро познатата актерка од филмовите за возрасни, Миа Калифа беше на трибините во денешниот натпревар помеѓу Арсенал и Вест Хем. На крајот Калифа имаше и причина да се радува со оглед на тоа дека нејзиниот Вест Хем славеше победа од 1:0. Сепак, преку Твитер таа го искажа револтот и јавно го искритикува фудбалерот на Арсенал, Матео Гендузи. „Еб*на пи*ко

Играчот на Арсенал го обра бостанот од порно актерката: Ех бре пич**

Играчот на Арсенал го обра бостанот од порно актерката: Ех бре пич**

Арсенал доживеа неочекуван пораз од Вест Хем во градското дерби и навивачите на лондонскиот клуб веднаш ги распнаа фудбалерите за нивното незалагање. Но, критики добија од фановите на „чеканите“, односно една од најпознатите од нив, порно актерката Миа Калифа. На Твитер таа го распна Гендузи за неговото издание на Олимпискиот стадион во Лондон. FUCKING

Порно – актерка работи на проект за Премиер лигата

Порно – актерка работи на проект за Премиер лигата

Една од најпознатите порно – актерки, Миа Калифа, ги воодушеви навивачите на премиерлигашот Вест Хем. Калифа деновиве престојува во Лондон, каде што работи на проект за Премиерлигата, а на социјалната мрежа „Инстаграм“ објави неколку фотографии во дресот на Вест хем.