притисни ентер »

Бикини со висок струк – хит костим за капење ова лето
Бикини со висок струк – хит костим за капење ова лето

Бикини со висок струк – хит костим за капење ова лето

Јуни е веќе овде, а со него започна интензивното размислување за одење на море, езеро, базен и за излежувањето на сонце. Па, веројатно веќе почнувате да размислувате и за нов костим за капење. Оваа сезона навистина се истакна еден модел на бикини. Доколку барате костим за капење што ќе ви стои добро и ќе ги сокрие вашите недостатоци на стомакот, пробајте

ЛЕТО 2019: Најдобрите едноделни костими за капење во кои треба да инвестирате

ЛЕТО 2019: Најдобрите едноделни костими за капење во кои треба да инвестирате

Моментално во понудата на „high street“ брендовите можете да пронајдете голем избор на бикини костими за капење. Не е чудо што многу дами имаат проблем да го изберат најдобриот модел. Но она што ќе ве направи поразлични од другите е ако изберете едноделен костим за капење, бидејќи едноделните костими за капење од сезона во сезона стануваат се попопуларни

Моден водич: Што треба да носи еден маж на плажа?

Моден водич: Што треба да носи еден маж на плажа?

Веќе сме длабоко навлезени во подготовките за летото, па време е да се мисли каков вид на костим за капење да одбереме за оваа сезона. Кога се во прашање летните трендови кај мажите, постојат безброј опции како да бидете впечатливи додека сте на плажа. За еден маж да биде комплетен, мора да изгледа добро во секоја пригода. Од работни обврски, вечерни

Едноделни костими се совршен избор за плажа!

Едноделни костими се совршен избор за плажа!

Едноделни костими за капење се за секого … Освен што се хит на сезоната, едноделните костими се одлични за сите жени со облини бидејќи ги покриваат сите недостатоци, а визуелно ги издолжуваат нозете. Тие се совршен избор ако не сакате да размислувате за повлекување на стомакот на плажа и сакате да бидете максимално опуштени. Ние ви ги нудиме најубавите

Познатите македонки во хит костими за капење за ова лето

Познатите македонки во хит костими за капење за ова лето

Дали веќе ги набавивте вашите бикини или костум за капење за ова лето? Можеби сите немаме совршено тело, но за бикините велат дека се вашиот џокер за на плажа. Важно е да изберете модел кој ви е удобен и кој најубаво ви стои. Во мода оваа сезона се повторно едноделни костими за капење, но доминираат асиметричните модели, оние кои имаат еамо една прерамка