притисни ентер »

„Underboob“ бикини дополнително ќе ги вжешти топлите летни денови
„Underboob“ бикини дополнително ќе ги вжешти топлите летни денови

„Underboob“ бикини дополнително ќе ги вжешти топлите летни денови

Секоја сезона носи свои трендови, а ова лето на плажите ќе се носи и гледа таканаречен „underboob“ бикини. Се работи за малку понапреден модел на костим за капење кој традиционалното бикини го врти наопаку па со тоа повеќе се открива отколку што се сокрива. Центарот на вниманието на овој модел е врз деколтето, а посебно на долниот дел од градите кој

Најновиот тренд на Инстаграм “Голи бикини“

Најновиот тренд на Инстаграм “Голи бикини“

Друштвените мрежи “пукаат“ заради новиот летен моден тренд. Промовирањето на летните трендови на Инстаграм веќе започна. Меѓутоа само едни бикини им го свртија мозокот на инфлуенсерките, затоа што речиси не покрива ништо. Бикините кои за ова лето се “must have“, деликатно истакнуваат баш сè што мора да се истакне. „Underboob“ бикините ги облекоа сите

Фустани кои и одговараат на секоја дама!

Фустани кои и одговараат на секоја дама!

Можеби мислите дека не постои фустан кој одговара на секој тип на тело, но всушност има неколку модели кои изгледаат добро на секоја жена- без разлика на килограмите и фигурата. Фустан-кошула View this post on Instagram A post shared by Lucy Williams | Fashion Me Now (@lucywilliams02) on Mar 5, 2019 at 4:17am PST Овој модел уште минатата година стана

Дали сте доволно храбри за овој тренд? Мажите сигурно ќе бидат воодушевени

Дали сте доволно храбри за овој тренд? Мажите сигурно ќе бидат воодушевени

Се потрудивме да дознаеме што е хит понуда за оваа сезона. Дали сте доволно храбри за овој тренд? Се поблиску сме до топлото време и омилените летни активности, па вистински момент е за обновување на гардеровбата и нормално – нов костим за капење, а што во моментов е во тренд? Се потрудивме да дознаеме што е хит понуда за оваа сезона. View this post

Голи бикини: Најновиот тренд на Инстаграм “експлодираше како бомба“

Голи бикини: Најновиот тренд на Инстаграм “експлодираше како бомба“

Друштвените мрежи “пукаат“ заради новиот летен моден тренд. Промовирањето на летните трендови на Инстаграм веќе започна. Меѓутоа само едни бикини им го свртија мозокот на инфлуенсерките, затоа што речиси не покрива ништо. Бикините кои за ова лето се “must have“, деликатно истакнуваат баш сè што мора да се истакне. „Underboob“ бикините ги облекоа сите

Оваа жена тврди дека нема момче бидејќи е преубава, а еве ги острите коментари на Твитер заедницата

Оваа жена тврди дека нема момче бидејќи е преубава, а еве ги острите коментари на Твитер заедницата

Ако имате проблем со самодовербата, сетете се дека постои жена која јавно тврди дека нема момче од една причина - бидејќи е преубава. Џена Томпсон станува Инстаграм ѕвезда благодарение на изјавата во една емисија во која тврди дека мажите од неа бараат само едно и дека подлабок однос е невозможен, бидејќи таа е премногу атрактивна. Последната врска

Голо бикини: Најновиот тренд на Instagram „експлодира како бомба“

Голо бикини: Најновиот тренд на Instagram „експлодира како бомба“

Социјалните мрежи „пукаат“ поради новиот летен моден тренд. Промовирањето на летните трендови на Instagram веќе започна. Меѓутоа, само едно бикини го сврте паметот на сите инфлуенсерки и тоа бидејќи речиси ништо не покрива. Костимот за капење, што оваа сезона е must have, деликатно го истакнува сето она што треба да се истакне. “Underboob” бикинито

Голи бикини: Најновиот тренд на Инстаграм “експлодираше како бомба“

Голи бикини: Најновиот тренд на Инстаграм “експлодираше како бомба“

Друштвените мрежи “пукаат“ заради новиот летен моден тренд. Промовирањето на летните трендови на Инстаграм веќе започна. Меѓутоа само едни бикини им го свртија мозокот на инфлуенсерките, затоа што речиси не покрива ништо. Бикините кои за ова лето се “must have“, деликатно истакнуваат баш сè што мора да се истакне. „Underboob“ бикините ги облекоа сите