притисни ентер »

Интернет гори! “Српска мајка“ на Ден на вљубените испратила порака од која сите плачат од смеа
Интернет гори! “Српска мајка“ на Ден на вљубените испратила порака од која сите плачат од смеа

Интернет гори! “Српска мајка“ на Ден на вљубените испратила порака од која сите плачат од смеа

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ на Ден на вљубените испратила порака на сите парови која предизвикала лавина од смеење. Пејачката поделила цитат од еден корисник на Твитер и ги насмеала своите следбеници. “Бадијала денеска славите, за ден, два доаѓа ретрограден Меркур и сите ќе раскинете“, напишала Цеца на Инстаграм и додала емотикони кои плачат

Интернет гори! “Српска мајка“ на Ден на вљубените испратила порака од која сите плачат од смеа

Интернет гори! “Српска мајка“ на Ден на вљубените испратила порака од која сите плачат од смеа

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ на Ден на вљубените испратила порака на сите парови која предизвикала лавина од смеење. Пејачката поделила цитат од еден корисник на Твитер и ги насмеала своите следбеници. “Бадијала денеска славите, за ден, два доаѓа ретрограден Меркур и сите ќе раскинете“, напишала Цеца на Инстаграм и додала емотикони кои плачат