притисни ентер »

Хороскоп за 23 февруари: Ракот ужива со пријателите, јарецот има нови идеи
Хороскоп за 23 февруари: Ракот ужива со пријателите, јарецот има нови идеи

Хороскоп за 23 февруари: Ракот ужива со пријателите, јарецот има нови идеи

ОВЕН Денес, овенот може да има прилично реален пристап кон своите емоции. Сензитивноста ќе излезе на виделина едно чувствително прашање што ќе направи да се чувствувате како Бледо сам во светот против секого. Можеби би можеле, за промена, да дозволите некој друг да ве поведе, а тоа ќе ви даде време да се балансирате малку … Continue reading Хороскоп

Шест хороскопски знаци ќе најдат среќа до крајот на 2021 година

Шест хороскопски знаци ќе најдат среќа до крајот на 2021 година

Иако интересните настани за сите хороскопски знаци се должат до крајот на 2021 година, за шест од нив преостанатите месеци ќе ја доведат во живот нивната очекувана среќа. Кој е вашиот хороскопски знак?

Трите НАЈИКРЕНИ хороскопски знаци

Трите НАЈИКРЕНИ хороскопски знаци

Astro&Horoscope Трите НАЈИКРЕНИ хороскопски знаци февруари 22, 2021 Share Сподели на Фејсбук Сподели на Твитер Pinterest Е-пошта За овие три хороскопски знаци, лажењето е одвратно, така што тие секогаш ќе ви ја кажуваат вистината, без оглед колку е болна и сурова. Девица Вродениот перфекционизам диктира тие да не се впуштаат во сплетки и лаги. Ова

Неделен хороскоп од 22 до 28 февруари: Овенот ќе напредува на работа, многу љубов за јарецот

Неделен хороскоп од 22 до 28 февруари: Овенот ќе напредува на работа, многу љубов за јарецот

ОВЕН Се соочувате со кулминација кога станува збор за работата, доаѓаат покани од сите страни и ќе сакате да обрнете доволно внимание на сите. Ако сте во врска или сте во брак, односот со вашиот партнер се подобрува. Уморни сте од расправија и уживате во вниманието на саканата личност. Во областа на здравјето, постои несоница, … Continue reading Неделен

Неделен хороскоп: 22-28 февруари

Неделен хороскоп: 22-28 февруари

Пред нас е последната недела од февруари. Започнува сезоната на Рибите, а полека се ослободуваме и од влијанието на ретроградниот Меркур. Време е за подобрување на односите со другите, поубава енергија, но и грижа кон себеси. Прочитајте што ни носи хороскопот .