притисни ентер »

Не добил пари па ја убил, приведен роднина за убиството на жената во Струмица
Не добил пари па ја убил, приведен роднина за убиството на жената во Струмица

Не добил пари па ја убил, приведен роднина за убиството на жената во Струмица

Embedded video for Не добил пари па ја убил, приведен роднина за убиството на жената во Струмица 25 годишен струмичанец е осомничен за убиството на 83 годишната жена која пред четири дена беше пронајдена мртва во нејзиниот дом. Се работи за нејзин роднина кој прво и побарал пари, а откако не ги добил ја нападнал. 25-годишникот е приведен и веќе го

25-годишен роднина ја убил за пари 83-годишната струмичанка, признал во МВР

25-годишен роднина ја убил за пари 83-годишната струмичанка, признал во МВР

Дваесетипетгодишен струмичанец е приведен како осомничен дека ја убил на 83-годишната жена во петокот попладне, соопшти МВР. Осомничениот бил роднина на починатата, а ја убил откако бил кај неа и побарал, а не добил пари. „Лицето П. И. (25) се сомничи дека на 20 јануари, откако побарал и не добил пари од М. Б. (83) од Струмица со која бил во роднинска

25-годишник убил 83 годишна жена која му била роднина

25-годишник убил 83 годишна жена која му била роднина

Вчера од страна на полициски службеници од СВР Струмица во содејство и координација со Оддел за криминалистичка полиција, Сектор за општ и насилен криминал лишен е од слобода П.И.(25) од Струмица. Тој се сомничи дека на 20.01.2023, откако побарал и не добил пари од М.Б.(83) од Струмица, со која бил во роднинска врска, ја нападнал, а од здобиените повреди

Ужас: Приведен струмичанец, се сомничи за убиство на своја роднина

Ужас: Приведен струмичанец, се сомничи за убиство на своја роднина

Полицијата привела 25-годишен струмичанец осомничен за убиство на своја роднина. Имено, вчера од страна на полициски службеници од СВР Струмица во содејство и координација со Оддел за криминалистичка полиција, Сектор за општ и насилен криминал лишен е од слобода П.И.(25) од Струмица. Тој се сомничи дека на 20.01.2023, откако побарал и не добил пари

Приведено лице од Струмица осомничено за убиство на своја роднина

Приведено лице од Струмица осомничено за убиство на своја роднина

Полициски службеници од СВР Струмица во содејство и координација со Оддел за криминалистичка полиција, Сектор за општ и насилен криминал вчера го лишиле од слобода П.И.(25) од Струмица. Како што информира денеска МВР, тој се сомничи дека на 20 јануари годинава откако побарал и не добил пари од М.Б.(83) од Струмица, со која бил во роднинска врска, ја

25-годишник убил 83 годишна жена која му била роднина, ја нападнал откако одбила да му даде пари

25-годишник убил 83 годишна жена која му била роднина, ја нападнал откако одбила да му даде пари

Вчера од страна на полициски службеници од СВР Струмица во содејство и координација со Оддел за криминалистичка полиција, Сектор за општ и насилен криминал лишен е од слобода П.И.(25) од Струмица. Тој се сомничи дека на 20.01.2023, откако побарал и не добил пари од М.Б.(83) од Струмица, со која бил во роднинска врска, ја нападнал, а од здобиените повреди

Приведено лице од Струмица, осомничено за убиство на своја роднина

Приведено лице од Струмица, осомничено за убиство на своја роднина

Вчера од страна на полициски службеници од СВР Струмица во содејство и координација со Оддел за криминалистичка полиција, Сектор за општ и насилен криминал лишен е од слобода 25-годишниот П.И. од Струмица, извести МВР. – Тој се сомничи дека на 20.01.2023, откако побарал и не добил пари од М.Б.(83) од Струмица, со која бил во роднинска врска, ја нападнал,

Приведен струмичанец осомничен за убиство на роднина

Приведен струмичанец осомничен за убиство на роднина

Фото: МИА Полициски службеници од СВР Струмица во содејство и координација со Оддел за криминалистичка полиција, Сектор за општ и насилен криминал вчера го лишиле од слобода П.И.(25) од Струмица. Како што информира денеска МВР, тој се сомничи дека на 20 јануари годинава откако побарал и не добил пари од М.Б.(83) од Струмица, со која бил во роднинска

Приведен струмичанец, се сомничи за убиство на своја роднина

Приведен струмичанец, се сомничи за убиство на своја роднина

Вчера од страна на полициски службеници од СВР Струмица во содејство и координација со Оддел за криминалистичка полиција, Сектор за општ и насилен криминал лишен е од слобода П.И.(25) од Струмица. Тој се сомничи дека на 20.01.2023, откако побарал и не добил пари од М.Б.(83) од Струмица, со која бил во роднинска врска, ја нападнал, а од здобиените повреди