притисни ентер »

Бредли се забавува, Ирина објавува фотки, кој ги лакува екс свршеникот на Леди Гага!?
Бредли се забавува, Ирина објавува фотки, кој ги лакува екс свршеникот на Леди Гага!?

Бредли се забавува, Ирина објавува фотки, кој ги лакува екс свршеникот на Леди Гага!?

Вниманието на јавноста во последните неколку недели е вперено кон холивудскиот актер Бредли Купер и руската манекенка Ирина Шајк, посебно откако се пишуваше за нивната разделба. По прекинувањето на четиригодишната врска со убавата Ирина, холивудскиот актер е снимен во првото соло излегување, пред еден ноќен клуб во Холивуд. Во ноќниот провод Бредли

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија

Ирина Шајк денеска објави атрактивна фотографија на Инстаграм и доби стотици илјади лајкови, меѓу кои и еден неочекуван. Убавата Русинка објави фотографија во костим за капење на компанијата чие е заштитно лице. Таа неодамна ја прекина четиригодишната врска со холивудскиот актер Бредли Купер. Ирина за фотографијата доби речиси 700 илјади лајкови за

Ирина Шејк: Добро сум, благодарам што прашавте!

Ирина Шејк: Добро сум, благодарам што прашавте!

Пред неколку дена, стана јасно дека една од омилените ѕвездени двојки, Бредли Купер и Ирина Шејк, ставија крај на нивната врска. И, се разбира, инстинктивно, секој од нас има сочувство, бидејќи како што добро знаеме, богатите и славните исто така плачат. Од овие неколку дена го очекуваме и првиот одговор, и првиот јавен настап на Ирина Шејк е вистинска

Како Ирина Шајк ја прослави разделбата со Купер на Инстаграм?

Како Ирина Шајк ја прослави разделбата со Купер на Инстаграм?

Врската помеѓу Ирина Шајк и Бредли Купер заврши минатата недела, но Ирина не се одлучи за тишина на своите профили на социјалните мрежи. Таа објави две фотографии на кои изгледа неверојатно. Нејзиниот најнов пост е виситнска фотографија за славење, на која таа во костим за капење позира. „Бредли некаде плаче“ - напиша некој во коментар, што најверојатно

ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

Судбината на овој пар беше ставена под знак прашалник уште од времето кога се зборуваше за видливата хемија меѓу актерот и неговата колешка од „Ѕвездата е родена“, Лејди Гага. Веста за раскинувањето на Бредли Купер и Ирина Шајк не престанува да го привлекува вниманието на јавноста. Судбината на овој пар беше ставена под знак прашалник уште од времето

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија, можеби ќе ве изненади од кого доби лајк

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија, можеби ќе ве изненади од кого доби лајк

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија, можеби ќе ве изненади од кого доби лајк Ирина Шајк денеска објави атрактивна фотографија на Инстаграм и доби стотици илјади лајкови, меѓу кои и еден неочекуван. Убавата Русинка објави фотографија во костим за капење на компанијата чие е заштитно лице. Таа неодамна ја прекина четиригодишната врска со холивудскиот

ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

ЖЕСТОК ПОТЕГ: Бившиот свршеник на Лејди Гага се вмеша во хаосот меѓу Бредли и Ирина

Веста за раскинувањето на Бредли Купер и Ирина Шајк не престанува да го привлекува вниманието на јавноста. Судбината на овој пар беше ставена под знак прашалник уште од времето кога се зборуваше за видливата хемија меѓу актерот и неговата колешка од „Ѕвездата е родена“, Лејди Гага. За мешаницата да биде уште покомплицирана, во ова замеша прсти и поранешниот

Од каде сега ТОЈ со „лајк“ на фотка од Ирина Шајк на Инстаграм?

Од каде сега ТОЈ со „лајк“ на фотка од Ирина Шајк на Инстаграм?

Share Tweet Share Share Email Comments Руската убавица и планетарно славна манекенка Ирина Шајк, вчера на Инстаграм, своите тамошни следбеници ги поздрави со една заводлива фотографија на која позира во бикини во близина на мал водопад. На фотката, нормално, веднаш беше „бомбардирана“ со стотици илјади „лајкови“, а меѓу сите нив се најде и еден прилично

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија и доби неочекуван лајк

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија и доби неочекуван лајк

Убавата Русинка објави фотографија во костим за капење на компанијата чие е заштитно лице. Таа неодамна ја прекина четиригодишната врска со холивудскиот актер Бредли Купер. Ирина за фотографијата доби речиси 700 илјади лајкови за еден дел , а американските емдиуми забележаа дека меѓу нив и поранешниот вереник на Лејди Гага , Кристијано Карино. View

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија, можеби ќе ве изненади од кого доби лајк

Ирина Шајк објави атрактивна фотографија, можеби ќе ве изненади од кого доби лајк

Ирина Шајк денеска објави атрактивна фотографија на Инстаграм и доби стотици илјади лајкови, меѓу кои и еден неочекуван.Убавата Русинка објави фотографија во костим за капење на компанијата чие е заштитно лице. Таа неодамна ја прекина четиригодишната врска со холивудскиот актер Бредли Купер. Ирина за фотографијата доби речиси 700 илјади лајкови за