притисни ентер »

МекГрегор повторно прави глупости: Нападна постар човек во паб
МекГрегор повторно прави глупости: Нападна постар човек во паб

МекГрегор повторно прави глупости: Нападна постар човек во паб

Share Tweet Share Share Email Comments Вчера на интернет беше објавено видео на кое се гледа како славниот „фајтер“ Конор Мекрегор удира постар човек во глава со бокс. Причината за нападот кој се случил во еден паб во Дабилн била тоа што човекот одбил да се напие од вискито на Ирецот со кое тој сакал да ги почести присутните. Конор Мекгрегор повторно

Мекгрегор му удри бокс во глава на постар човек бидејќи одби да се напие од неговото виски

Мекгрегор му удри бокс во глава на постар човек бидејќи одби да се напие од неговото виски

Вечерва се појави видео снимка на која Конор Мекрегор удира постар човек во глава зошто одбил да се напие од вискито на Ирецот во еден паб во Даблин. Вечерва се појави видео снимка на која Конор Мекрегор удира постар човек во глава зошто одбил да се напие од вискито на Ирецот во еден паб во Даблин. Конор Мекгрегор повторно е актуелен поради глупостите

Мекгрегор „нокаутира“ гостин во бар

Мекгрегор „нокаутира“ гостин во бар

Контроверзниот Ирски УФЦ борец, Конор Мекгрегор, направи уште еден скандал. Познатиот портал „ТЗМ“ објави видео од инцидент во Даблин кој го направи Мекгрегор во април годинава, кога удри гостин во еден локален бар. Ирецот застанал на шанк и почнал да ги чести пријателите со пијалок. Но, неговото однесување му пречело на еден од гостите, па му кажал

Не му доаѓа памет: Конор „нокаутираше“ гостин во бар!

Не му доаѓа памет: Конор „нокаутираше“ гостин во бар!

Контроверзниот Ирски УФЦ борец, Конор Мекгрегор, направи уште еден скандал. Познатиот портал „ТЗМ“ објави видео од инцидент во Даблин кој го направи Мекгрегор во април годинава, кога удри гостин во еден локален бар. Ирецот застанал на шанк и почнал да ги чести пријателите со пијалок. Но, неговото однесување му пречело на еден од гостите, па му кажал

Мекгрегор „нокаутира“ гостин во бар

Мекгрегор „нокаутира“ гостин во бар

Контроверзниот Ирски УФЦ борец, Конор Мекгрегор, направи уште еден скандал. Познатиот портал „ТЗМ“ објави видео од инцидент во Даблин кој го направи Мекгрегор во април годинава, кога удри гостин во еден локален бар. Ирецот застанал на шанк и почнал да ги чести пријателите со пијалок. Но, неговото однесување му пречело на еден од гостите, па му кажал

Инцидент на  УФЦ борецот Мекгрегор во паб

Инцидент на УФЦ борецот Мекгрегор во паб

УФЦ борецот Конор Мекгрегор во април годинава предизвикал инцидент во паб, удрил постар човек, слуачен посетител кој одбил да го дегустира пијалокот кој го промовира контроверзниот борец. Во еден момент, Мекгрегор го удира човекот во пабот  а потоа веднаш бил отстранет од своите пријателе, за овој инцидент  УФЦ борецот не одговарал пред судските органи

МекГрегор удри 50-годишник затоа што одбил да пие од неговото виски!?

МекГрегор удри 50-годишник затоа што одбил да пие од неговото виски!?

Глупостите на Конор МекГрегор немаат крај, откако денес се појави видео-снимка како напаѓа возрасен човек во еден бар во Ирска. Популарниот борец се решил да ги почести сите гости во барот, но еден човек одбил да го проба неговото виски „Пропер12“. Оваа одлука на гостинот го налути МекГрегор кој најпрво испратил серија на вулгарни зборови кон него,

Мекгрегор удрил старец во паб навреден од тоа што тој одбил да го чести виски

Мекгрегор удрил старец во паб навреден од тоа што тој одбил да го чести виски

Американскиот веб-сајт „ТМЗ“ објави видео-снимка на која се гледа како УФЦ мега-ѕвездата Конор Мекгрегор удира еден постар човек во еден бар во Даблин, Ирска. Инцидентот наводно се случил во пабот „Марбл арч“ во Даблин на 6 април поради расправија околу виски, тврди „ТМЗ“. Проблемот почнал кога Мекгрегор сакал да ги почести сите во пабот, но човекот

Мегрегор претерал: Снимен како удира постар човек!

Мегрегор претерал: Снимен како удира постар човек!

Конор Мегрегор повторно во центарот на вниманието поради скандал. Медиумите дојдоа до снимка од Конор од неговиот инцидент во Даблин од април оваа година кога удри гостин во локалот. Ирецот ги частел луѓето во локалот. Бил гласен, а неговото однесување не му се допаднало на еден гостин кој му кажал дека нема причина да се однесува така бидејќи Кабиб

Мекгрегор удрил старец во паб навреден од тоа што тој одбил да го чести виски

Мекгрегор удрил старец во паб навреден од тоа што тој одбил да го чести виски

Американскиот веб-сајт „ТМЗ“ објави видео-снимка на која се гледа како УФЦ мега-ѕвездата Конор Мекгрегор удира еден постар човек во еден бар во Даблин, Ирска. Инцидентот наводно се случил во пабот „Марбл арч“ во Даблин на 6 април поради расправија околу виски, тврди „ТМЗ“. Проблемот почнал кога Мекгрегор сакал да ги почести сите во пабот, но човекот