притисни ентер »

Долг фустан кој ги откива атрибутите: Дали би имале храброст да го „ископирате“ стајлингот на Дуа Липа?
Долг фустан кој ги откива атрибутите: Дали би имале храброст да го „ископирате“ стајлингот на Дуа Липа?

Долг фустан кој ги откива атрибутите: Дали би имале храброст да го „ископирате“ стајлингот на Дуа Липа?

Популарната пејачка со албанско потекло и атрактивен изглед, моментално е на турнеја низ Европа. Младата пејачка Дуа Липа (26) очигледно е дека го обожава своето извајано тело, а тоа може да се забележи по нејзините смели модни комбинации во кои се појавува во јавноста. Овојпат папарацо фотографите Дуа Липа ја фотографирале на улиците на Берлин, а

Фустанот е долг, но открива сé: Дали би имале храброст да облечете вакво нешто?

Фустанот е долг, но открива сé: Дали би имале храброст да облечете вакво нешто?

Пејачката Дуа Липа (26) очигледно го обожава своето тело, што се гледа и по нејзините модни комбинации. Папараците ја фотографирале на улиците во Берлин, каде што била видена во макси-фустан, кој открива сé! Имено, проѕирниот долг фустан со изрез се спуштал до глуждовите, но затоа горниот дел со прерамки бил толку расечен, што јасно се наѕирале градите

Дуа Липа во новата фотосесија за „Вог“, изгледа како милион долари!

Дуа Липа во новата фотосесија за „Вог“, изгледа како милион долари!

Во моментов популарната Дуа Липа е на турнеја низ Северна и Јужна Америка, Океанија и Европа. Но набиената агенда не ја спречи да здивне за момент и да направи преубави фотографии за списанието „Вог“. Пејачката сними и интервју за серијалот „73 прашања“ додека на сцената се подготвуваше за следниот концерт. Погледнете…