притисни ентер »

Светнаа новогодишните елки во Белата куќа
Светнаа новогодишните елки во Белата куќа

Светнаа новогодишните елки во Белата куќа

Меланија Трамп на својот профил на „Твитер“ покажа како изгледа Белата куќа украсена во пресрет на Божик. „Американски дух“, стои во објавата на првата дама која сподели неколку фотографии на социјалната мрежа. „Возбудена сум што можам да ја споделам оваа изложба на патриотизам со сите вас“, додаде Меланија споделувајќи и видео.

Светнаа новогодишните елки во Белата куќа

Светнаа новогодишните елки во Белата куќа

Меланија Трамп на својот профил на „Твитер“ покажа како изгледа Белата куќа украсена во пресрет на Божиќ. „Американски дух“, стои во објавата на првата дама која сподели неколку фотографии на социјалната мрежа. – Возбудена сум што можам да ја споделам оваа изложба на патриотизам со сите вас – додаде Меланија споделувајќи и видео. “The Spirit of America”

Светнаа новогодишните елки во Белата куќа

Светнаа новогодишните елки во Белата куќа

Меланија Трамп на својот профил на „Твитер“ покажа како изгледа Белата куќа украсена во пресрет на Божик. „Американски дух“, стои во објавата на првата дама која сподели неколку фотографии на социјалната мрежа. “The Spirit of America” #ChristmasWhiteHouse2019 pic.twitter.com/4zgxBJN4L1 — Melania Trump (@FLOTUS) December 2, 2019 „Возбудена сум што можам

Светнаа новогодишните елки во Белата куќа

Светнаа новогодишните елки во Белата куќа

Меланија Трамп на својот профил на „Твитер“ покажа како изгледа Белата куќа украсена во пресрет на Божик. „Американски дух“, стои во објавата на првата дама која сподели неколку фотографии на социјалната мрежа. “The Spirit of America” #ChristmasWhiteHouse2019 pic.twitter.com/4zgxBJN4L1 — Melania Trump (@FLOTUS) December 2, 2019 „Возбудена сум што можам

Светнаа новогодишните елки во Белата куќа

Светнаа новогодишните елки во Белата куќа

Меланија Трамп на својот профил на „Твитер“ покажа како изгледа Белата куќа украсена во пресрет на Божик. „Американски дух“, стои во објавата на првата дама, која сподели неколку фотографии на социјалната мрежа. “The Spirit of America”#ChristmasWhiteHouse2019 pic.twitter.com/4zgxBJN4L1 — Melania Trump (@FLOTUS) December 2, 2019 „Возбудена сум што можам

Еве како Меланија Трамп оваа година ја украси Белата куќа

Еве како Меланија Трамп оваа година ја украси Белата куќа

Меланија Трамп ги објави новите новогодишни декорации во Белата куќа. Оваа година доминира белата боја, а секако, вклучени се и црвената и сината боја. Таа ја презентираше декорацијата облечена во бело, со плетен фустан и долг мантил. View this post on Instagram Volunteers are hard at work at the @WhiteHouse. Thank you to all who came all across our

Блесна Белата куќа за Божик

Блесна Белата куќа за Божик

Меланија Трамп преку видео и фотографии ги презентираше божиќните и новогодишните декорации во претседателскиот дом. 49-годишната прва дама на САД изгледаше модерно во светол стајлинг додека ги покажуваше елките, цветовите и лампионите.

Меланија Трамп ја претстави празнична атмосфера во Белата куќа

Меланија Трамп ја претстави празнична атмосфера во Белата куќа

Меланија Трамп преку видео и фотографии ги презентираше божиќните и новогодишните декорации во претседателскиот дом. 49-годишната прва дама на САД изгледаше модерно во светол стајлинг додека ги покажуваше елките, цветовите и лампионите.

Белата куќа засвети со новите празнични декорации

Белата куќа засвети со новите празнични декорации

Меланија Трамп ги објави новите новогодишни декорации во Белата куќа. Оваа година доминира белата боја, а секако, вклучени се и црвената и сината боја. View this post on Instagram “The Spirit of America” #ChristmasWhiteHouse2019 A post shared by First Lady Melania Trump (@flotus) on Dec 2, 2019 at 2:42am PST Таа ја презентираше декорацијата облечена

Меланија Трамп ја покажа празничната декорација во Белата куќа

Меланија Трамп ја покажа празничната декорација во Белата куќа

Првата дама на САД, Меланија Трамп викендов на социјалните мрежи обелодени како е украсена Белата куќа. Оваа година пораката е „Биди најдобар“, а во декорацијата доминираат светилки и украси во бела боја. Секако, не се исклучени и црвената и сината. И самата Меланија годинава одлучи да биде во комплетно бел стајлинг, кој подразбира бел плетен фустан