притисни ентер »

Александар Белов стана татко
Александар Белов стана татко

Александар Белов стана татко

Познатиот пејач Александар Белов за првпат се оствари во улогата на татко, неговата сопруга Јелена на свет донесе женско бебе. „13.01.2022 . Ти благодариме Боже што ни дозволи да станеме родители… Јелена Белов ти благодарам што ни донесе на свет заедничка љубов… Се роди Мина Белов“ – напиша познатиот пејач на социјалните мрежи.

Александар Белов стана татко, познат и полот на бебето

Александар Белов стана татко, познат и полот на бебето

Познатиот пејач Александар Белов вчера сподели радосна вест на својот профил на Фејсбук. Пејачот за првпат се оствари во улогата на татко, неговата сопруга Јелена на свет донесе женско бебе. „13.01.2022 . Ти благодариме Боже што ни дозволи да станеме родители… Јелена Белов ти благодарам што ни донесе на свет заедничка љубов… Се роди Мина Белов“, напиша

„Фала ти Боже“: Македонскиот пејач се ожени во соседството, па сега стана татко – еве кое име го одбра за првото свое дете

„Фала ти Боже“: Македонскиот пејач се ожени во соседството, па сега стана татко – еве кое име го одбра за првото свое дете

„Фала ти Боже“: Македонскиот пејач се ожени во соседството, па сега стана татко – еве кое име го одбра за првото свое дете (ФОТО) Македонскиот пејач кој од нигде-никаде своевремено стана ѕвезда преку учеството во регионалното музичко талент шоу „Операција триумф“, а вчера, на 13.01.2022 год. на Василица или Стара нова година, додека на многумина кои

Александар Белов, македонската поп-ѕвезда од „Операција триумф“, стана татко на ќеркичката Мина

Александар Белов, македонската поп-ѕвезда од „Операција триумф“, стана татко на ќеркичката Мина

„Датумот е 13. 1. 2022! Ти благодарам, Боже, што ни дозволи да станеме родители… Јелена Белов ти благодарам што ни ја донесе на свет нашата нова заедничка љубов… Се роди Мина Белов“, вака, со толку љубов, порачува македонскиот поп-пејач Александар Белов, откако завчера стана татко. Александар е српски зет, тој е во брак со Србинката Јелена од 2019

УШТЕ ЕДНО БЕБЕ: Александар Белов стана татко, се роди МИНА

УШТЕ ЕДНО БЕБЕ: Александар Белов стана татко, се роди МИНА

Пејачот Александар Белов вчера стана татко. Тој и неговата сопруга Јелена ја добија ќерќичката Мина. – 13.01.2022. Фала ти Боже што ни дозволи да станеме родители…Јелена Белов фала ти што на свет ни ја донесе нашата нова заедничка љубов…Се роди Мина Белов!, напиша пејачот на „Фејсбук“. Неготинскиот пејач денеска живее во Србија, од каде што е и неговата

ПЕЈАЧОТ АЛЕКСАНДАР БЕЛОВ ПРВПАТ СТАНА ТАТКО Сопругата Јелена роди девојче

ПЕЈАЧОТ АЛЕКСАНДАР БЕЛОВ ПРВПАТ СТАНА ТАТКО Сопругата Јелена роди девојче

Македонскиот поп-пејач Александар Белов, коj пред неколку години стана ѕвезда со учеството во регионалното музичко талент-шоу „Операција триумф“, синоќа, на Василица, стана татко за првпат. Александар и неговата сопруга Јелена за првпат се остварија во улогата на родители, откако Јелена роди женско дете. Среќните родители на девојчето му го дадоа името

УШТЕ ЕДНО БЕБЕ: Александар Белов стана татко, се роди МИНА

УШТЕ ЕДНО БЕБЕ: Александар Белов стана татко, се роди МИНА

Пејачот Александар Белов вчера стана татко. Тој и неговата сопруга Јелена ја добија ќерќичката Мина. – 13.01.2022. Фала ти Боже што ни дозволи да станеме родители…Јелена Белов фала ти што на свет ни ја донесе нашата нова заедничка љубов…Се роди Мина Белов!, напиша пејачот на „Фејсбук“. Неготинскиот пејач денеска живее во Србија, од каде што е и неговата

Станав татко среде настап, гостите ми ја скинаа кошулата, се славеше со огномет: Пејачот Александар Белов и неговата сопруга Јелена добија ќерка

Станав татко среде настап, гостите ми ја скинаа кошулата, се славеше со огномет: Пејачот Александар Белов и неговата сопруга Јелена добија ќерка

Поп-пејачот Александар Белов сношти стана татко на ќеркичка, која се вика Мина. Неговата сопруга Јелена, се породи во Клиничкиот центар во српскиот град Крагуевац, каде што Белов живее последниве четири години. Убавата вест, Белов ја дознал на многу необичен начин, среде негов настап за Стара нова година, во еден клуб во Крагуевац. Вели дека кога им

Александар Белов стана татко: Среде настап дознав дека ми се роди ќерката

Александар Белов стана татко: Среде настап дознав дека ми се роди ќерката

Пејачот Александар Белов стана татко. Неговата сопруга Јелена роди ќерка која ќе се вика Мина. За раѓањето на бебето Александар дознал среде настап, додека пеел за дочекот на Стара нова година во ресторан во Крагуевац. Во разговор за „Репортер“ тој ни откри дека мајката и бебето се чувствуваат добро, а породувањето поминало во најдобар ред. „Не можам

Александар Белов стана татко: Среде настап дознав дека ми се роди ќерката

Александар Белов стана татко: Среде настап дознав дека ми се роди ќерката

Пејачот Александар Белов стана татко. Неговата сопруга Јелена роди ќерка која ќе се вика Мина. За раѓањето на бебето Александар дознал среде настап, додека пеел за дочекот на Стара нова година во ресторан во Крагуевац. Во разговор за „Репортер“ тој ни откри дека мајката и бебето се чувствуваат добро, а породувањето поминало во најдобар ред. „Не можам