притисни ентер »

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро
Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Поранешната кечерка и манекенка Ешли Масаро почина десет дена пред својот 40. роденден. Американката била во нејзиниот дом кога ѝ се слошило. Веднаш била пренесена в болница, каде што и починала. Причините за смртта сè уште не се разјаснети, но полицијата соопшти дека нема траги од насилство. Масаро беше една од најголемите ѕвезди во американското

Трагедија -почина Плејбој зајачицата Ешли

Трагедија -почина Плејбој зајачицата Ешли

Ешли Масаро имаше значајна кариера како  Плејбој зајачица, таа била најдена онесвестена во нејзиниот дом, по што била пренесена во болница, каде за жал  докторите констатирале смрт. Се уште не е позната причината за смртта на 39-годишната Плејбој манекенка, која се занимаваше и со професионално борење. Жалиме за трагичната смрт на Ешло Масаро, објави

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Поранешната кечерка и манекенка Ешли Масаро почина десет дена пред својот 40. роденден. Американката била во нејзиниот дом кога ѝ се слошило. Веднаш била пренесена в болница, каде што и починала. Причините за смртта сè уште не се разјаснети, но полицијата соопшти дека нема траги од насилство. Масаро беше една од најголемите ѕвезди во американското

Позната „Плејбој“ девојка пронајдена мртва

Позната „Плејбој“ девојка пронајдена мртва

Позната „Плејбој“ девојка пронајдена мртва Поранешната американска Плејбој зајачица Ешли Масаро била најдена онесвестена во нејзиниот дом, по што била пренесена во болница, каде докторите констатирале смрт. За сега не се знае причината за смртта на 39-годишната Плејбој манекенка, која се занимаваше и со професионално борење. -Жалиме за трагичната смрт

ТРАГЕДИЈА:Почина една од најубавите спортистки на светот  (ФОТО и ВИДЕО)

ТРАГЕДИЈА:Почина една од најубавите спортистки на светот (ФОТО и ВИДЕО)

Америка е во шок откако на 39 години почина една од најдобрите светски борачки и една од најубавите спортистки на светот Ешли Масаро која пред два месеца му се врати на борењето. Освен со борење, Ешли се занимавала и со моделинг, а у WWE организацијата била суперзвезда од 2005 до 2008 година. Таа биле една од најубавите натпреварувачки во рингот, секогаш

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Поранешната кечерка и манекенка Ешли Масаро почина десет дена пред својот 40. роденден. Американката била во нејзиниот дом кога ѝ се слошило, по што била пренесена во болница, каде што и починала. Причините за смртта сè уште не се разјаснети, но полицијата соопшти дека нема траги од насилство. Масаро беше една од најголемите ѕвезди во американското

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Поранешната кечерка и манекенка Ешли Масаро почина десет дена пред својот 40. роденден. Американката била во нејзиниот дом кога ѝ се слошило, по што била пренесена во болница, каде што и починала. Причините за смртта сè уште не се разјаснети, но полицијата соопшти дека нема траги од насилство. Масаро беше една од најголемите ѕвезди во американското

Почина една од најдобрите и најубавите американски борачки

Почина една од најдобрите и најубавите американски борачки

Американската спортска јавност е во шок откако се дозна за смртта на Ешли Масаро. Таа беше ѕвезда на ВВЕ од 2005 до 2008 година и беше една од најпопуларните борачки во целиот свет. Масаро почина на само 39 години и тоа само кратко откако најави дека повторно се враќа во рингот. Засега не се соопштуваат детали од нејзината смрт, но шпекулациите велат

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро на 39 години

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро на 39 години

Поранешната кечерка и манекенка Ешли Масаро почина десет дена пред својот 40. роденден. Американката била во нејзиниот дом кога ѝ се слошило. Веднаш била пренесена в болница, каде што и починала. Причините за смртта сè уште не се разјаснети, но полицијата соопшти дека нема траги од насилство. Масаро беше една од најголемите ѕвезди во американското

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Почина кечерката и манекенка Ешли Масаро

Поранешната кечерка и манекенка Ешли Масаро почина десет дена пред својот 40. роденден. Американката била во нејзиниот дом кога ѝ се слошило. Веднаш била пренесена в болница, каде што и починала. Причините за смртта сè уште не се разјаснети, но полицијата соопшти дека нема траги од насилство. Масаро беше една од најголемите ѕвезди во американското