притисни ентер »

Бијонсе се прости од Тина Тарнер: Моја сакана кралица, те сакам бескрајно
Бијонсе се прости од Тина Тарнер: Моја сакана кралица, те сакам бескрајно

Бијонсе се прости од Тина Тарнер: Моја сакана кралица, те сакам бескрајно

Од неа се збогуваат бројни колешки од музичкиот свет, меѓу кои и Бијонсе, за која Тина беше еден од најголемите идоли и модели. Среде нејзината турнеја „Ренесанса“, Бијонсе објави емотивна порака на својата веб-страница посветена на Тина. -Моја сакана кралица, те сакам бескрајно. Многу сум благодарна за твојата инспирација и за сите начини на кои ни

Бијонсе се прости од Тина Тарнер: Моја сакана кралица, те сакам бескрајно

Бијонсе се прости од Тина Тарнер: Моја сакана кралица, те сакам бескрајно

Од неа се збогуваат бројни колешки од музичкиот свет, меѓу кои и Бијонсе, за која Тина беше еден од најголемите идоли и модели. Среде нејзината турнеја „Ренесанса“, Бијонсе објави емотивна порака на својата веб-страница посветена на Тина. -Моја сакана кралица, те сакам бескрајно. Многу сум благодарна за твојата инспирација и за сите начини на кои ни

Бијонсе со моќна порака по смртта на Тина Тарнер: Моја сакана кралице…

Бијонсе со моќна порака по смртта на Тина Тарнер: Моја сакана кралице…

Бијонсе со моќна порака по смртта на Тина Тарнер: Моја сакана кралице… Среде нејзината турнеја „Ренесанса“, Бијонсе објави емотивна порака на својата веб-страница посветена на Тина. -Моја сакана кралица, те сакам бескрајно. Многу сум благодарна за твојата инспирација и за сите начини на кои ни го трасираше патот. Ти си сила и издржливост, ти си олицетворение

ОВА ВИДЕО СТАНА ВИРАЛНО ПО СМРТТА НА ТИНА ТАРНЕР Жесток настап и два моќни вокали

ОВА ВИДЕО СТАНА ВИРАЛНО ПО СМРТТА НА ТИНА ТАРНЕР Жесток настап и два моќни вокали

Светот се простува од Тина Тарнер, која почина на 83-годишна возраст во Швајцарија. Социјалните мрежи се преплавени со пораки од нејзините ожалостени обожаватели кои споделуваат спомени од неа и нејзините песни, а едно видео се издвои и стана вирално. Станува збор за настапот на Тина Тарнер и Бијонсе на Греми наградите во 2008 година. Пејачките заедно

Бијонсе се прости од Тина Тарнер: Моја сакана кралица, те сакам бескрајно

Бијонсе се прости од Тина Тарнер: Моја сакана кралица, те сакам бескрајно

Од неа се збогуваат бројни колешки од музичкиот свет, меѓу кои и Бијонсе, за која Тина беше еден од најголемите идоли и модели. Среде нејзината турнеја „Ренесанса“, Бијонсе објави емотивна порака на својата веб-страница посветена на Тина. -Моја сакана кралица, те сакам бескрајно. Многу сум благодарна за твојата инспирација и за сите начини на кои ни

„Кралицe, те сакам бескрајно“: Бијонсе со емотивна порака се прости од Тина Тарнер

„Кралицe, те сакам бескрајно“: Бијонсе со емотивна порака се прости од Тина Тарнер

Пејачката Тина Тарнер почина вчера на 83-годишна возраст. Според нејзиниот портпарол, таа починала по долго боледување во нејзиниот дом во близина на Цирих, Швајцарија, каде што го поминувала поголемиот дел од своето време. Фановите и колегите се збогуваат со познатата пејачка, а сега тоа го направи и Бијонсе, на која Тина ѝ била еден од најголемите

Бијонсе со моќна порака по смртта на Тина Тарнер: Моја сакана кралице…

Бијонсе со моќна порака по смртта на Тина Тарнер: Моја сакана кралице…

Среде нејзината турнеја „Ренесанса“, Бијонсе објави емотивна порака на својата веб-страница посветена на Тина. -Моја сакана кралица, те сакам бескрајно. Многу сум благодарна за твојата инспирација и за сите начини на кои ни го трасираше патот. Ти си сила и издржливост, ти си олицетворение на моќта и страста. Сите ние сме толку среќни што бевме сведоци

Бијонсе и оддаде почит на Тина Тарнер: Моја кралице, те сакам бескрајно

Бијонсе и оддаде почит на Тина Тарнер: Моја кралице, те сакам бескрајно

Познатата рок пејачка Тина Тарнер почина во средата по долго боледување на 83-годишна возраст. Од неа се збогуваат бројни колеги од музичкиот свет, меѓу кои и Бијонсе, за која Тарнер беше еден од најголемите примери. Во среде на нејзината турнеј Renaissance, Бијонсе објави емотивна порака на веб-страница посветена на Тина. „Моја сакана кралица, те

„Кралицe, те сакам бескрајно“: Бијонсе со емотивна порака се прости од Тина Тарнер

„Кралицe, те сакам бескрајно“: Бијонсе со емотивна порака се прости од Тина Тарнер

7 Пејачката Тина Тарнер почина вчера на 83-годишна возраст. Според нејзиниот портпарол, таа починала по долго боледување во нејзиниот дом во близина на Цирих, Швајцарија, каде што го поминувала поголемиот дел од своето време. Фановите и колегите се збогуваат со познатата пејачка, а сега тоа го направи и Бијонсе, на која Тина ѝ била еден од најголемите