притисни ентер »

Додека газат врз скапи килими споделуваат видеа од калното Волково
Додека газат врз скапи килими споделуваат видеа од калното Волково

Додека газат врз скапи килими споделуваат видеа од калното Волково

На социјалната мрежа Facebook вчера и денеска, покрај сведочењето на Орце Камчев за случајот „Рекет“ и тврдењето на Боки 13 дека во Систина се прават неквалитетни операции за стеснување желудник, е актуелно и едно видео на коешто се гледа како една женичка од Волково ги „ребрачи“ Заев и кметот на Општина Ѓорче Петров, Александар Наумовски дека за 3