притисни ентер »

Сколс: Мурињо не покажа класа
Сколс: Мурињо не покажа класа

Сколс: Мурињо не покажа класа

Легендата на Манчестер јунајтед, Пол Сколс изјави дека менаџерот на тој тим, Жозе Мурињо не покажа класа за време на натпреварот против Јувентус во Лигата на шампионите. Мурињо беше навредуван од страна на навивачите на Старата дама за време на натпреварот, но кога по завршувањето на натпреварот Манчестер победи со пресврт во последните минути, Португалецот

Сколс: Мурињо не покажа класа

Сколс: Мурињо не покажа класа

Легендата на Манчестер јунајтед, Пол Сколс изјави дека менаџерот на тој тим, Жозе Мурињо не покажа класа за време на натпреварот против Јувентус во Лигата на шампионите. Мурињо беше навредуван од страна на навивачите на Старата дама за време на натпреварот, но кога по завршувањето на натпреварот Манчестер победи со пресврт во последните минути, Португалецот

Сколс за Мурињо: Мора да победуваш со класа

Сколс за Мурињо: Мора да победуваш со класа

Легендата на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс не беше импресиониран од начинот на кој Жозе Мурињо ги испровоцира фановите на Јувентус, по победата од 2:1 во групите на Лигата на шампионите. Во средата вечер „црвените ѓаволи“ направија незаборавен пресврт од 0:1 до 2:1 во последните пет минути на дуелот против „бјанконерите“ на „Алијанц“ стадионот. По

Сколс до Мурињо: Мора да победуваш со класа

Сколс до Мурињо: Мора да победуваш со класа

Легендата на Манчестер Јунајтед Пол Сколс не беше импресиониран од начинот на кој Жозе Мурињо ги испровоцира фановите на Јувентус, по победата од 2:1 во групите на Лигата на шампионите. Во средата вечер „црвените ѓаволи“ направија незаборавен пресврт од 0:1 до 2:1 во последните пет минути на дуелот против „бјанконерите“ на „Алијанц“ стадионот. По последниот

Сколс: Мурињо требаше да покаже класа, но таков е тој

Сколс: Мурињо требаше да покаже класа, но таков е тој

Легендата на Манчестер јунајтед, Пол Сколс не е импресиониран од гестот на Жозе Мурињо кој ги испровоцира фановите на Јувентус. Жозе Мурињо во текот на целиот натпревар беше навредуван од фановите на Јувентус, а откако мечот заврши со победа на Манчестер јунајтед тој ја стави раката на увото и ги испровоцира домашните фанови. Полс Сколс смета дека

Англичаните воодушевени од Манчестер Јунајтед – „Ова е време на Мурињо“

Англичаните воодушевени од Манчестер Јунајтед – „Ова е време на Мурињо“

Жозе Мурињо предизвика измешани реакции по прославата на победата во Торино против Јувентус од 2:1. Тренерот на Манчестер Јунајтед ги провоцираше навивачите на Јувентус по натпреварот гестикулирајќи кон нив како да сака да слушне нешто. Мурињо тврди дека бил испровоциран и дека италијанските навивачи целиот натпревар го навредувале. „Ме провоцираа

Сколс повторно „удри“ по Мурињо: Му недостасува класа!

Сколс повторно „удри“ по Мурињо: Му недостасува класа!

Манчестер Јунајтед синоќа запиша голема победа на гостувањето кај Јувентус, а во центарот на вниманието повторно е Жозе Мурињо. „Црвените ѓаволи“ направија пресврт со два гола во последните минути, а по последниот судиски свиреж на сцена стапи „Специјалниот“. Најдобри коефициенти! Играј на BET365 ТУКА! Мурињо влезе на терен и не пропушти да ги испровоцира

Сколс го искритикува однесувањето на Мурињо: Мора да победуваш со класа

Сколс го искритикува однесувањето на Мурињо: Мора да победуваш со класа

Легендата на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс не беше импресиониран од начинот на кој Жозе Мурињо ги испровоцира фановите на Јувентус, по победата од 2:1 во групите на Лигата на шампионите. Во средата вечер „црвените ѓаволи" направија незаборавен пресврт од 0:1 до 2:1 во последните пет минути на дуелот против „бјанконерите" на „Алијанц" стадионот. По

Сколс за Мурињо: Мора да победуваш со класа

Сколс за Мурињо: Мора да победуваш со класа

Сколс за Мурињо: Мора да победуваш со класа Легендата на Манчестер Јунајтед, Пол Сколс не беше импресиониран од начинот на кој Жозе Мурињо ги испровоцира фановите на Јувентус, по победата од 2:1 во групите на Лигата на шампионите. Во средата вечер „црвените ѓаволи“ направија незаборавен пресврт од 0:1 до 2:1 во последните пет минути на дуелот против

Сколс: Мурињо не покажа класа, но таков е тој

Сколс: Мурињо не покажа класа, но таков е тој

Легендата на Манчестер јунајтед, Пол Сколс не е импресиониран од гестот на Жозе Мурињо кој ги испровоцира фановите на Јувентус. Жозе Мурињо во текот на целиот натпревар беше навредуван од фановите на Јувентус, а откако мечот заврши со победа на Манчестер јунајтед тој ја стави раката на увото и ги испровоцира домашните фанови. Полс Сколс смета дека