притисни ентер »

„Ова си ти!?“ - долга коса, тело 'за на телевизија... Тијана Дапчевиќ во сосема поинакво издание кое ги воодушеви фановите!
„Ова си ти!?“ - долга коса, тело 'за на телевизија... Тијана Дапчевиќ во сосема поинакво издание кое ги воодушеви фановите!

„Ова си ти!?“ - долга коса, тело 'за на телевизија... Тијана Дапчевиќ во сосема поинакво издание кое ги воодушеви фановите!

Пејачката Тијана Дапчевиќ со години е препознатлива по својот стил, дел поради облекувањето, дел поради фризурата, која речиси никогаш драстично не ја менува. Но, Дапчевиќ во последните објави на социјалните мрежи, се покажа во поинакво светло. Имено, пејачката преку диета успеала да ги симне вишокот килограми, а покрај тоа, направила комплетна промена

Тијана ослабе 45 килограми: Каролина и Нина Бардиќ ѝ кажаа дека изгледа совршено

Тијана ослабе 45 килограми: Каролина и Нина Бардиќ ѝ кажаа дека изгледа совршено

Пејачката и актерка Тијана Дапчевиќ ги изненади фановите со новиот имиџ, откако објави слика со долга коса и ослабена. Дека изгледа одлично ѝ коментираа ѝ Каролина, Нина Бадриќ, Ивана Петерс, Тања Лазаревска. „Згодна“, искоментира Каролина; „Изгледаш совршено“, ѝ напиша Лазаревска, а сличен коментар имаа и пријателите и фановите на Тијана. Пејачката

Тијана ослабе 45 килограми: Каролина и Нина Бардиќ ѝ кажаа дека изгледа совршено

Тијана ослабе 45 килограми: Каролина и Нина Бардиќ ѝ кажаа дека изгледа совршено

Пејачката и актерка Тијана Дапчевиќ ги изненади фановите со новиот имиџ, откако објави слика со долга коса и ослабена. Дека изгледа одлично ѝ коментираа ѝ Каролина, Нина Бадриќ, Ивана Петерс, Тања Лазаревска. „Згодна“, искоментира Каролина; „Изгледаш совршено“, ѝ напиша Лазаревска, а сличен коментар имаа и пријателите и фановите на Тијана. Пејачката

Тијана Дапчевиќ непрeпознатлива - ослабена и со долга коса, изгледа совршено

Тијана Дапчевиќ непрeпознатлива - ослабена и со долга коса, изгледа совршено

Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ со години е препознатлива по својата картка руса коса и автентичниот стил на облекување. Но, сега пејачката се одлучи за промена. Тијана со последната фотографија ја покажа и новата фигура и новиот имиџ. Инаку, Тијана беше на диета со која успеала да ги симне вишокот килограми. А, сега и со новиот имиџ, изгледа

ИЗГЛЕДА СОВРШЕНО: Тијана Дапчевиќ ослабена и со долга коса

ИЗГЛЕДА СОВРШЕНО: Тијана Дапчевиќ ослабена и со долга коса

Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ со последната фотографија ги покажа новата фигура и новиот имиџ. На најновата фотографија која ја објавила на својот профил на Инстаграм, Тијана има долга руса коса, со прамени во нежно виолетова боја. Облечена е во ултрамодерен тренд – цветни широки панталони и краток топ, во кои совршено доаѓа до израз нејзината

ГОЛЕМИ ПРОМЕНИ: Тијана со долга коса и неколку килограми помалку: „Дали си тоа ти?“

ГОЛЕМИ ПРОМЕНИ: Тијана со долга коса и неколку килограми помалку: „Дали си тоа ти?“

Нашата позната пејачка, Тијана Дапчевиќ, на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира со нова фризура. „Тијана видливо ослабе и фановите се воодушевени од промената“ Не помалку ниту повеќе, таа има долга коса со светло розеви нишки на краевите. Сè уште не сме ја виделе во вакво издание. Тијана Дапчевиќ со долга коса Фризурата ја комбинирала

Oслабнала 45 килограми: Tијана се „стопи“

Oслабнала 45 килограми: Tијана се „стопи“

Популарната македонска пејачка и актерка Тијана Дапчевиќ на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија и го покажа својата нова фризура, но и своето „ново“ витко тело. Тијана сега има долга и „плава“ коса, но и стомачни мускули и слаб струк. Пејачката била на диета со која успеала да го изгуби вишокот килограми, а нејзините фанови ѝ коментираа

Со долга коса и маичка до папокот: Тијана Дапчевиќ никогаш поженствена и посекси

Со долга коса и маичка до папокот: Тијана Дапчевиќ никогаш поженствена и посекси

Тијана Дапчевиќ често има пракса да прави разни екперименти кога станува збор за нејзиниот изглед, па така имаме прилика да ја видиме во разни изданија. Пејачката сме ја видела и со црна, и со розова, кратка, долга, коса, а секојпат кога ќе се појави во ново издание воодушевува. Дапчевиќ е позната по андрогениот изглед кој е нејзин заштитен стилски

Тијана згодна откако ослабе 45 килограми: Каролина и Нина Бардиќ ѝ кажаа дека изгледа совршено

Тијана згодна откако ослабе 45 килограми: Каролина и Нина Бардиќ ѝ кажаа дека изгледа совршено

Пејачката и актерка Тијана Дапчевиќ ги изненади фановите со новиот имиџ, откако објави слика со долга коса и ослабена. Дека изгледа одлично ѝ коментираа ѝ Каролина, Нина Бадриќ, Ивана Петерс, Тања Лазаревска. „Згодна“, искоментира Каролина; „Изгледаш совршено“, ѝ напиша Лазаревска, а сличен коментар имаа и пријателите и фановите на Тијана. Пејачката