притисни ентер »

Трикови на велосипед
Трикови на велосипед

Трикови на велосипед

Скоро невозможни трикови изведени од една девојка на велосипед. ПС. женските фанови на вицотека.мк: Леле ама јаки финти на точак машките фанови на вицотека.мк: Кој точак?