притисни ентер »

Крајот со Грашо беше неизбежен: Данијела Мартиновиќ прозборе за разделбата
Крајот со Грашо беше неизбежен: Данијела Мартиновиќ прозборе за разделбата

Крајот со Грашо беше неизбежен: Данијела Мартиновиќ прозборе за разделбата

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за раскинувањето на 24 годишната љубовна врска со Петар Грашо. За хрватскиот магазин „Глорија“, Данијела вели дека разделбата била неизбежена и покрај толку години минати заедно. -Не можете да го избегнете моментов кој е неизбежен. Но се она што беше меѓу  нас е убаво минато,  и јас не сакам

Крајот со Грашо беше неизбежен: Данијела Мартиновиќ прозборе за разделбата

Крајот со Грашо беше неизбежен: Данијела Мартиновиќ прозборе за разделбата

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за раскинувањето на 24 годишната љубовна врска со Петар Грашо. За хрватскиот магазин „Глорија“, Данијела вели дека разделбата била неизбежена и покрај толку години минати заедно. -Не можете да го избегнете моментов кој е неизбежен. Но се она што беше меѓу  нас е убаво минато,  и јас не …

Данијела Мартиновиќ се огласи за раскинувањето на 24 годишната врска со Петар Грашо

Данијела Мартиновиќ се огласи за раскинувањето на 24 годишната врска со Петар Грашо

ИЗВОР Скопје24 | ноември 25, 2021 Данијела Мартиновиќ по раскинувањето на 24 годишната врска со Петар Грашо за првпат проговори на оваа тема. Она што таа имаше да го каже е дека разделбата била неизбежна. – Не можете да го избегнете моментот кој е неизбежен, вели пејачката која тврди дека врската со Петар Грашо е “убаво минато“. Интересно е што таа

Данијела првпат зборува за Петар Грашо по раскинувањето

Данијела првпат зборува за Петар Грашо по раскинувањето

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за раскинувањето на 24 годишната љубовна врска со колегата Петар Грашо. За хрватскиот магазин „Глорија“, Данијела наведува дека прекинот бил неизбежен. Не можете да го избегнете моментов кој е неизбежен , изјавила пејачката која за врската со Грашо додала дека е „убаво минато“. По раскинувањето

Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за врската со Петар Грашо

Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за врската со Петар Грашо

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за раскинувањето на 24 годишната љубовна врска со колегата Петар Грашо. За хрватскиот магазин „Глорија“, Данијела наведува дека прекинот бил неизбежен. -Не можете да го избегнете моментов кој е неизбежен, изјавила пејачката која за врската со Грашо додала дека е „убаво минато“. По раскинувањето

Данијела Мартиновиќ првпат се огласи за раскинувањето со Петар Грашо: „Тоа е едно убаво минато“

Данијела Мартиновиќ првпат се огласи за раскинувањето со Петар Грашо: „Тоа е едно убаво минато“

Пејачката Данијела Мартиновиќ првпат проговори за раскинувањето на 24 годишната врска со пејачот Петар Грашо. Хрватската пејачка се огласи за хрватскиот магазин „Глориа“ и истакна дека раскинувањето било неизбежно. -Не можете да го избегнете моментот кој е неизбежен, вели пејачката која тврди дека врската со Петар Грашо е “убаво минато“. Петар Грашо

Данијела првпат јавно прозборе по крајот на 24 годишната врска: „Петар Грашо е убаво минато“

Данијела првпат јавно прозборе по крајот на 24 годишната врска: „Петар Грашо е убаво минато“

Данијела првпат јавно прозборе по крајот на 24 годишната врска: „Петар Грашо е убаво минато“ Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за раскинувањето на 24 годишната љубовна врска со колегата Петар Грашо. За хрватскиот магазин „Глорија“, Данијела наведува дека прекинот бил неизбежен. -Не можете да го избегнете моментов кој е неизбежен,

Крајот со Грашо беше неизбежен: Данијела Мартиновиќ прозборе за разделбата

Крајот со Грашо беше неизбежен: Данијела Мартиновиќ прозборе за разделбата

Хрватската пејачка Данијела Мартиновиќ првпат јавно прозборе за раскинувањето на 24 годишната љубовна врска со Петар Грашо. -Не можете да го избегнете моментов кој е неизбежен. Но се она што беше меѓу  нас е убаво минато,  и јас не сакам да плукам по нашата врска, иако сешто се пишува сега за нас, особено за него“, вели хрватската пејачка. По раскинувањето

Цел балкан ги осудува: Зошто фотографијата на Петар Грашо и 15 години помладата Хана наиде на жестока критика од фановите?

Цел балкан ги осудува: Зошто фотографијата на Петар Грашо и 15 години помладата Хана наиде на жестока критика од фановите?

Особено негодуваат сите фанови на двојката Петар Грашо и Данијела Мартиновиќ , кои беа во емотивна врска две децении. Па голем број од нив не можат да си објаснат што се случи со Грашо кој постојано објавува фотографии од него и младата Хана Хуљиќ . Една од нив е и следнава View this post on Instagram A post shared by Petar Grašo 🔘 (@petar_graso_fan_page)

ФОТО | Објавена нова фотографија на вљубените Грашо и Хана: Позираат прегрнати во лежерно издание

ФОТО | Објавена нова фотографија на вљубените Грашо и Хана: Позираат прегрнати во лежерно издание

ФОТО | Објавена нова фотографија на вљубените Грашо и Хана: Позираат прегрнати во лежерно издание К. А. Пред 5 минути Фото: Инстаграм Врската помеѓу хрватските пејачи Петар Грашо (45) и Хана Хуљиќ (30) продолжува да го привлекува вниманието на јавноста, а сега на социјалните мрежи се појави нивната нова заедничка фотографија. Фотографијата на која