притисни ентер »

Ирина Шајк го „шутна“ Бредли Купер па се фотографираше топлес ФОТО
Ирина Шајк го „шутна“ Бредли Купер па се фотографираше топлес ФОТО

Ирина Шајк го „шутна“ Бредли Купер па се фотографираше топлес ФОТО

Се фотографирала топлес, позирајќи пред огледалото во луксузно, долго здолниште од розев сатен, а со рацете ги покрила нејзините голи гради. Ирина Шајк се фотографираше топлес за потребите на едиторијалот за познатниот магазин, првпат по раскинувањето на четиргодишната врска со Бредли Купер. Таа изгледа многу провокативно на фотографиите и докажа дека

Ирина Шајк за првпат ја отворила душата по разделбата со Бредли Купер: “Сè уште верувам во љубов”

Ирина Шајк за првпат ја отворила душата по разделбата со Бредли Купер: “Сè уште верувам во љубов”

ИЗВОР Скопје24 | јули 14, 2019 Руската манекенка Ирина Шајк и американскиот актер Бредли Купер ставија точка на 4-годишната врска, а по месеци “шушкања” за нивната разделба, славната убавица го дала првото интервју за магазинот “Bazaar”. Ирина се нашла и на насловната страница на ова престижно списание, а не одбила да одговара ниту на прашањата за

Ирина Шајк за првпат ја отвори душата по разделбата со Бредли Купер: „Сè уште верувам во љубов”

Ирина Шајк за првпат ја отвори душата по разделбата со Бредли Купер: „Сè уште верувам во љубов”

Руската манекенка Ирина Шајк и американскиот актер Бредли Купер ставија точка на 4-годишната врска, а по месеци “шушкања” за нивната разделба, славната убавица го даде првото интервју за магазинот “Bazaar”. Ирина се најаде и на насловната страница на ова престижно списание, а не одби да одговара ниту на прашањата за моменталниот љубовен статус. „Ако

Ирина Шајк ја отвори душата по разделбата со Бредли Купер: „Сè уште верувам во љубов”

Ирина Шајк ја отвори душата по разделбата со Бредли Купер: „Сè уште верувам во љубов”

Руската манекенка Ирина Шајк и американскиот актер Бредли Купер ставија точка на 4-годишната врска, а по месеци “шушкања” за нивната разделба, славната убавица го дала првото интервју за магазинот “Bazaar”. View this post on Instagram Coming 🔜 .. with @intimissimiofficial 🖤 A post shared by irinashayk (@irinashayk) on May 16, 2019 at 1:10pm PDT Ирина

Ирина Шајк за првпат ја отворила душата по разделбата со Бредли Купер: “Сè уште верувам во љубов”

Ирина Шајк за првпат ја отворила душата по разделбата со Бредли Купер: “Сè уште верувам во љубов”

Руската манекенка Ирина Шајк и американскиот актер Бредли Купер ставија точка на 4-годишната врска, а по месеци “шушкања” за нивната разделба, славната убавица го дала првото интервју за магазинот “Bazaar”. Ирина се нашла и на насловната страница на ова престижно списание, а не одбила да одговара ниту на прашањата за моменталниот љубовен статус. “Ако

Манекенката прв пат проговори после прекинувањето со глумецот

Манекенката прв пат проговори после прекинувањето со глумецот

Познатата руска манекенка Ирина Шајк за прв пат проговори за своите чувства после раскинувањето со Бредли Купер... Таа се фотографирала за Harper's Bazar и проговорила за прашањата за љубовта. „Дали верувам во брак? Да, се разбира. Јас не сум тип на личност што би била против тоа“, вели Ирина.

Ирина Шајк зборува за прв пат по разделбата со Бредли: Знам дека принцот е се уште таму некаде

Ирина Шајк зборува за прв пат по разделбата со Бредли: Знам дека принцот е се уште таму некаде

Топ-моделот Ирина Шајк го даде првото интервју откако се раздели со актерот и режисер Бредли Купер, со кого беа заедно 4 години. Двајцата почнуваат да излегуваат во 2015 година, а нивната прва заедничка појава на црвениот тепих беше во март 2016 година. Тие имаат 2-годишна ќерка – Леа де Сен Шајк Купер, именувана по бабата на таткото на Ирина, а „Сен“

УБАВИЦАТА ПО РАЗДЕЛБАТА СО ЅВЕРОТ: Фокусирана сум на преживување откако Бредли си замина

УБАВИЦАТА ПО РАЗДЕЛБАТА СО ЅВЕРОТ: Фокусирана сум на преживување откако Бредли си замина

Убавата Русинка Ирина Шајк со фотосесија и интервју за списанието Харперс базар непосредно пред јавно да соопшти дека се разделува со Бредли Купер. Секој гледа на бракот поинаку. Дали верувам во брак? Да, се разбира. Не сум од личностите кои се против , коментира Ирина пред Бредли да го напушти семејниот дом. За големиот интерес на јавноста за нејзиниот

УБАВИЦАТА ПО РАЗДЕЛБАТА СО ЅВЕРОТ: Фокусирана сум на преживување откако Бредли си замина

УБАВИЦАТА ПО РАЗДЕЛБАТА СО ЅВЕРОТ: Фокусирана сум на преживување откако Бредли си замина

Убавата Русинка Ирина Шајк со фотосесија и интервју за списанието Харперс базар непосредно пред јавно да соопшти дека се разделува со Бредли Купер. Секој гледа на бракот поинаку. Дали верувам во брак? Да, се разбира. Не сум од личностите кои се против , коментира Ирина пред Бредли да го напушти семејниот дом. За големиот интерес на јавноста за нејзиниот

Ирина се фотографираше топлес

Ирина се фотографираше топлес

Ирина Шајк за потребите на едиторијалот за еден магазин се фотографирала топлес првпат после раскинувањето со Бредли Купер. На фотографиите изгледа провокативно и докажал дека кариерата може да се одвои од приватниот живот. Ирина изгледа многу елегантно и префинето, а птиоа покажала дека е голем професионалец кога станува збор за моделингот. View this