притисни ентер »

Светски топ модел го покажа целулитот
Светски топ модел го покажа целулитот

Светски топ модел го покажа целулитот

Кејт објави фотографија во бикини која не е обработена во фотошоп и покажа како навистина изгледа нејзиниот задник. 45- годишната манекенка во моментов ужива на плажите на Мајами на Флорида.Славната Кејт го покажа својот тен, но и својата фигура. Кралицата на модните писти на плажата во Мајами се покавила во едноделен костим за капење кој ги нагласил

Кејт Мос го покажа целулитот

Кејт Мос го покажа целулитот

Некогашниот светски топ-модел Кејт Мос во костим за капење го покажа целулитот. Кејт објави фотографија во бикини која не е обработена во фотошоп и покажа како навистина изгледа нејзиниот задник. 45-годишната манекенка во моментов ужива на плажите на Мајами на Флорида. Кејт со овие фотки докажа дека  ужива во своето тело и по повлекувањето од модните

Целулитот на Кејт Мос повторно на мегдан

Целулитот на Кејт Мос повторно на мегдан

Иако важеше за една од најпопуларните светски моделки, изгледот на Кејт Мос драстично се смени откако се „пензионира“, за разлика од многу нејзини колешки, кои продолжија да бидат нарекувани вистински убавици ( Хајди Клум, Наоми Кембел, Синди Крафорд …). View this post on Instagram Just wow. 🔥🔥🔥 📷: @mertalas #katemoss #bts #wheresmossy A post shared

Кејт Мос го покажа целулитот

Кејт Мос го покажа целулитот

Некогашниот светски топ модел, Кејт Мос во костим за капење го покажа целулитот. Кејт објави фотографија во бикини која не е обработена во фотошоп и покажа како навистина изгледа нејзиниот задник. 45- годишната манекенка во моментов ужива на плажите на Мајами на Флорида. Кејт со овие фотки докажа дека  ужива во своето тело и по повлекувањето од модните

Кејт Мос го покажа целулитот!!

Кејт Мос го покажа целулитот!!

Кејт објави фотографија во бикини која не е обработена во фотошоп и покажа како навистина изгледа нејзиниот задник. 45- годишната манекенка во моментов ужива на плажите на Мајами на Флорида. Славната кејт го покажа својот тен, но и својата фигура. Кралицата на модните писти на плажата во Мајами се покавила во едноделен костим за капење кој ги нагласил

Ни тие не се совршени: Светски топ модел го покажа целулитот

Ни тие не се совршени: Светски топ модел го покажа целулитот

Кејт објави фотографија во бикини која не е обработена во фотошоп и покажа како навистина изгледа нејзиниот задник. 45- годишната манекенка во моментов ужива на плажите на Мајами на Флорида. Славната Кејт го покажа својот тен, но и својата фигура. Кралицата на модните писти на плажата во Мајами се покавила во едноделен костим за капење кој ги нагласил

За славната манекенка „нема “ зима

За славната манекенка „нема “ зима

Британскиот модел Кејт Мос деновиве ужива да ужива во Мајами на Флорида во вистинското летно време. Славната 45-годишнa манекенка уживаше на плажа во удобно столче , таа беше облечена во црн едноделен костим за капење. Кејт го покажа својот затегнат тен, а покрај сончањето и капењето, Мос уживаше во дружба на пријатели.