притисни ентер »

18-годишната сестра на Дуа Липа во фотосесија ...
18-годишната сестра на Дуа Липа во фотосесија ...

18-годишната сестра на Дуа Липа во фотосесија ...

Рина Липа заплива во дизајнерските води. 18-годишната сестра на Дуа Липа креираше модна колекција во соработка со брендот Nasty Gal. Колекцијата се состои од 30 модели и е инспирирана од модата во 90-тите години. Фотосесијата била снимена на Venice Beach во Лос Анџелес. „Бев прилично стереотипно девојче кое ја сакаше розовата боја, но сега се променив