притисни ентер »

Викенд хороскоп: За Рибите среќен викенд, Лавот ќе се дружи со пријатели
Викенд хороскоп: За Рибите среќен викенд, Лавот ќе се дружи со пријатели

Викенд хороскоп: За Рибите среќен викенд, Лавот ќе се дружи со пријатели

Овен (21.03 – 20.04) Доволно сте умешни да ги надминете деловните недоразбирања и конфликтните ситуации. Понекогаш треба да го исклучите разумот. Во љубовта слушајте се себе си и дозволете некои ваши чувства да испливаат на виделина. Бик (21.04 – 21.05) Имате разновидни интереси, но не можете да се одредите за најдоброто решение. Со желба за лично

Дневен хороскоп за 8 ноември

Дневен хороскоп за 8 ноември

ОВЕН Полека ги остварувате зацртаните цели на работа. Шефот е задоволен од сработеното и наскоро може да ве унапреди. Ќе ви следи и подобрување на финансиската состојба. Следува период во кој поголемиот дел од времето ќе го минете со вашиот партнер. Ве чекаат многу убави заеднички моменти. Со здравјето сè е во ред. Немате никакви проблеми. БИК Решени

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Кој ќе има среќа на ФИНАНСИСКИ план

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Кој ќе има среќа на ФИНАНСИСКИ план

ОВЕН Работa: Постепено може да ги остварите своите цели и да напредувате кога е во прашање работната ситуација. Љубов: Ако сте во врска, ве очекува период во кој ќе имате нови љубовни случувања со личноста која ви значи. Здравје: Добро се чувствувате. БИК Работа: Сте решиле да се посветите на обврските и максимумот од енергијата да ја усмерите кон

Дневен хороскоп за 8 ноември

Дневен хороскоп за 8 ноември

ОВЕН Полека ги остварувате зацртаните цели на работа. Шефот е задоволен од сработеното и наскоро може да ве унапреди. Ќе ви следи и подобрување на финансиската состојба. Следува период во кој поголемиот дел од времето ќе го минете со вашиот партнер. Ве чекаат многу убави заеднички моменти. Со здравјето сè е во ред. Немате никакви проблеми. БИК Решени

Дневен хороскоп за 8. ноември 2019 година

Дневен хороскоп за 8. ноември 2019 година

Шкорпија 24.10-22.11. Љубов Ќе ја прифатите реалноста и ќе ја градите својата врска најдобро што можете. Сега дури гледате колку ве сака партнерот. Кариера Додека ја работите секојдневната работа, вие се повеќе во главата го вртите филмот за некои нови идеи со кои би се унапредила работата. Здравје и совет Добро е што размислувате. Стрелец 23.11.-21

Дневен хороскоп за 08.11.2019

Дневен хороскоп за 08.11.2019

Погледнете што велат ѕвездите за вас! Овен (21.03 – 20.04) Сметате дека на работното место можете да постигнете многу поголем успех од тој во моментов, но некако ве зафатила мрзата. Потрудете се да ја елиминирате. Кон саканото лице потребно е само да бидете понежни и повнимателни, сето друго само ќе се оствари. Бик (21.04 – 21.05) Среќата оди во ваша

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Кој ќе има среќа на ФИНАНСИСКИ план

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Кој ќе има среќа на ФИНАНСИСКИ план

ОВЕН Работa: Постепено може да ги остварите своите цели и да напредувате кога е во прашање работната ситуација. Љубов: Ако сте во врска, ве очекува период во кој ќе имате нови љубовни случувања со личноста која ви значи. Здравје: Добро се чувствувате. БИК Работа: Сте решиле да се посветите на обврските и максимумот од енергијата да ја усмерите кон

Дневен хороскоп

Дневен хороскоп

ОВЕН Потребно е да се посветите на својата работа и во клучни моменти да покажете храброст за преземање иницијатива. Ви се допаѓа личност која засега се држи на дистанца и не покажува интерес. Водете сметка за својата чувствителна кожа. БИК Поволен ден за работа. Може да очекувате дека ќе успеете да остварите некои важни успеси на ова поле. Доколку

Дневен хороскоп: За Вагата пари, за Ракот ден за пресврт во љубовниот живот

Дневен хороскоп: За Вагата пари, за Ракот ден за пресврт во љубовниот живот

Овен (21.03 – 20.04) Не знаете како да го истакнете вашиот успех па постојано барате совети. Некои совети се добронамерни но некои не, внимавајте кој и што ви кажува. Семејството како и секогаш ќе биде вашиот најголем поттикнувач да ги пребродите кризите кои доаѓаат. Песимизмот не е вашиот сојузник, исфрлете го. Бик (21.04 – 21.05) Имате планови, постојано

Дневен хороскоп 08.11.2019

Дневен хороскоп 08.11.2019

Овен (21.03 – 20.04) Денес ќе заглавите со некоја работна задача, а тоа ќе ве извади од колосек. Без да се нервирате и навредувате се околу себе, обидете се да ја поправите почетната грешка, концентрирајќи се дури и на најситните нешта. Во љубовта се е како подмачкано. Бик (21.04 – 21.05) Можно е во текот на денешниот ден да имате многу деловни обврски