притисни ентер »

Гори Инстаграм од жешката фотографија на Ријана во провидна долна облека
Гори Инстаграм од жешката фотографија на Ријана во провидна долна облека

Гори Инстаграм од жешката фотографија на Ријана во провидна долна облека

ФОТО: Гори Инстаграм од жешката фотографија на Ријана во провидна долна облека Светски познатата пејачка Ријана од пред извесно време почна да се занимава со дизајнирање и продажба на долна облека која го носи нејзиниот потпис. За раклама на парчињата долна облека најчесто го користи своето раскошно тело, а во најновите фотографии презентираше градник

Ријана рекламира секси долна облека

Ријана рекламира секси долна облека

Со слики на кои носи проѕирна долна облека, светската музичка ѕвезда Ријана ја промовира својата најнова модна колекција. Таа од поодамна дизајнира и продава долна облека, шминка и парфеми и најчесто самата ги рекламира. Овојпат, таа ја претстави својата колекција за денот на заљубените, а парчињата се во розова и црвена боја.

ЌЕ ВЕ ОСТАВИ ПОДЗИНАТИ: Ријана во проѕирна долна облека (ФОТО 18+)

ЌЕ ВЕ ОСТАВИ ПОДЗИНАТИ: Ријана во проѕирна долна облека (ФОТО 18+)

Рири започна со дизајнирање на долна облека и за реклама и промоција го користи своето тело. Таа со нејзините фотографии презентираше градник и гаќички изработени за денот на вљубените. Во продолжение погледнете ги жешките фотографии на Рири View this post on Instagram @badgalriri @savagexfenty 👄💙 #valentinsday A post shared by Badgalriri (@ririgalbadd)

ЌЕ ВЕ ОСТАВИ ПОДЗИНАТИ: Ријана во проѕирна долна облека (ФОТО 18+)

ЌЕ ВЕ ОСТАВИ ПОДЗИНАТИ: Ријана во проѕирна долна облека (ФОТО 18+)

Рири започна со дизајнирање на долна облека и за реклама и промоција го користи своето тело. Таа со нејзините фотографии презентираше градник и гаќички изработени за денот на вљубените. Во продолжение погледнете ги жешките фотографии на Рири View this post on Instagram @badgalriri @savagexfenty 👄💙 #valentinsday A post shared by Badgalriri (@ririgalbadd)

Ријана рекламира секси долна облека

Ријана рекламира секси долна облека

Со слики на кои носи проѕирна долна облека, светската музичка ѕвезда Ријана ја промовира својата најнова модна колекција. Таа од поодамна дизајнира и продава долна облека, шминка и парфеми и најчесто самата ги рекламира. Овој пат, таа ја претстави својата колекција за денот на заљубените, а парчињата се во розова и црвена боја. (Галерија) Ријана рекламира

Жешка фотосесија на Ријана

Жешка фотосесија на Ријана

Популарната пејачка Ријана во провокативна фотосесија позира во секси долна облека. ____________________________________________________________________________

Ријана во проѕирна долна облека ги запали социјалните мрежи!

Ријана во проѕирна долна облека ги запали социјалните мрежи!

Ријана од пред извесно време почна да се занимава со дизајнирање и продажба на долна облека. View this post on Instagram @badgalriri @savagexfenty 👄💙 #valentinsday A post shared by Badgalriri (@ririgalbadd) on Jan 8, 2019 at 5:02pm PST За раклама на парчињата долна облека најчесто го користи своето раскошно тело, а во најновите фотографии презентираше

Ријана ја претстави својата нова колекција на долна облека

Ријана ја претстави својата нова колекција на долна облека

Популарната пејачка од Барбадос која заплови и во водите на модата, ја претстави својата нова колекција на долна облека со наслов Valentine’s day. Специфично е тоа што колекцијата на Ријана е со релативно ниски цени и ја има и во поголеми броеви. За презентирање на некои од моделите учествуваше и самата таа. Позираше во розев комплет кој на одредени

Гори Инстаграм од жешката фотографија на Ријана во проѕирна долна облека

Гори Инстаграм од жешката фотографија на Ријана во проѕирна долна облека

Светски познатата пејачка Ријана од пред извесно време почна да се занимава со дизајнирање и продажба на долна облека која го носи нејзиниот потпис. За раклама на парчињата долна облека најчесто го користи своето раскошно тело, а во најновите фотографии презентираше градник и гаќички во ровова нијанса , изработени специјално за денот на вљубените.