притисни ентер »

Убиен порторикански геј-пејач
Убиен порторикански геј-пејач

Убиен порторикански геј-пејач

Порториканскиот пејач Кевин Фрет е убиен вчера рано изутрина со осум куршуми. Според светските медиуми, непознато лице пукало во него додека се возел на својот мотоцикл во Сан Хуан, околу 5:30 часот по локално време. 24-годишниот пејач починал во медицинскиот центар во Рио Пиедрас. Тој е првиот отворен геј-пејач на латиноамериканскиот трап, па медиумите

Рапер убиен со 8 куршуми, почина во болница

Рапер убиен со 8 куршуми, почина во болница

Раперот Кевин Фрет почина вчера на возраст од 25 години во раните утрински часови во Порторико. На него пукал, за сега непознат човек, додека возел мотор по Сан Хуан. Фрет почина во болницата Рио Пидарес, а полицијата се уште го истражува неговото убиство. Гардијан пренесе дека пејачот бил погоден осум пати, а ова е второ убиство во Порторико од почетокот

Убиен порторикански геј-пејач

Убиен порторикански геј-пејач

Порториканскиот пејач Кевин Фрет е убиен вчера рано изутрина со осум куршуми. Според светските медиуми, непознато лице пукало во него додека се возел на својот мотоцикл впо Сан Хуан, околу 5:30 часот по локално време. 24-годишниот пејач починал во медицинскиот центар во Рио Пиедрас. Тој е првиот отворен геј-пејач на латиноамериканскиот трап, па медиумите

24-годишен геј рапер убиен во Порторико

24-годишен геј рапер убиен во Порторико

Дваесет и четиригодишниот рапер Кевин Фрет е убиен во Порторико. Музичарот, кој прв отворено зборувал за својата хомосексуалност денеска е пронајден мртов во Сан Хуан откако во него било пукано осум пати. Според полицијата, се уште нема директен мотив и се трага по другата личност која била со Фрет. Фрет беше трап музичар во пораст и неговото видео

Убиен 24-годишен геј пејач додека возел мотоцикл

Убиен 24-годишен геј пејач додека возел мотоцикл

Ѕвездата во подем, пејачот Кевин Фрет е убиен, а имаше само 24 години. За него се пишува како за прв отворен геј пејач на латиноамериканскиот трап, и според весникот „Ел нуево диа“, тој беше убиен во Порторико во раните утрински часови во четвртокот, 10 јануари. Некој пукал во него додека се возел на неговиот мотоцикл по Сан Хуан околу 5,30 часот по

Убиен 24-годишен геј пејач додека возел мотоцикл

Убиен 24-годишен геј пејач додека возел мотоцикл

Ѕвездата во подем, пејачот Кевин Фрет е убиен, а имаше само 24 години. За него се пишува како за прв отворен геј пејач на латиноамериканскиот трап, и според весникот „Ел нуево диа“, тој беше убиен во Порторико во раните утрински часови во четвртокот, 10 јануари. Некој пукал во него додека се возел на неговиот мотоцикл по Сан Хуан околу 5,30 часот по

Убиен 24-годишен геј пејач додека возел мотоцикл

Убиен 24-годишен геј пејач додека возел мотоцикл

Ѕвездата во подем, пејачот Кевин Фрет е убиен, а имаше само 24 години. За него се пишува како за прв отворен геј пејач на латиноамериканскиот трап, и според весникот „Ел нуево диа“, тој беше убиен во Порторико во раните утрински часови во четвртокот, 10 јануари. Некој пукал во него додека се возел на неговиот мотоцикл по Сан Хуан околу 5,30 часот по

Убиен 24-годишен геј-пејач додека возел мотоцикл

Убиен 24-годишен геј-пејач додека возел мотоцикл

Ѕвездата во подем, пејачот Кевин Фрет е убиен, а имаше само 24 години. За него се пишува како за прв отворен геј-пејач на латиноамериканскиот трап, и според весникот „Ел нуево диа“, тој беше убиен во Порторико во раните утрински часови во четвртокот, 10 јануари. Некој пукал во него додека се возел на неговиот мотоцикл по Сан Хуан околу 5:30 часот по

Убиен 24-годишен геј-пејач додека возел мотоцикл

Убиен 24-годишен геј-пејач додека возел мотоцикл

Sвездата во подем, пејачот Кевин Фрет е убиен, а имаше само 24 години. За него се пишува како за прв отворен геј-пејач на латиноамериканскиот трап, и според весникот „Ел нуево диа“, тој беше убиен во Порторико во раните утрински часови во четвртокот, 10 јануари. Некој пукал во него додека се возел на неговиот мотоцикл по Сан Хуан околу 5:30 часот по