притисни ентер »

Најбруталните кадри на Анастасија Ражнатовиќ: Излезе од вода, па од сите агли ја сними витката фигура
Најбруталните кадри на Анастасија Ражнатовиќ: Излезе од вода, па од сите агли ја сними витката фигура

Најбруталните кадри на Анастасија Ражнатовиќ: Излезе од вода, па од сите агли ја сними витката фигура

Анастасија ја покажа витката линија во костим за капење... Анастасија Ражнатовиќ неодамна отпатува за Будва, каде се забавуваше на настапот на својата мајка, Светлана Цеца Ражнатовиќ, со која сега одлучи да се опушти покрај морето. Откако Цеца сподели видеа во костим за капење, на Инстаграм се појави и најврелите кадри од нејзината ќерка. Анастасија

Цеца „грми“ во костим за капење: Прво ги снимаше градите, а потоа ја покажа цела фигура

Цеца „грми“ во костим за капење: Прво ги снимаше градите, а потоа ја покажа цела фигура

Цеца сподели видео во костим за капење, по кое коментарите не престанаа да пристигнуваат... Светлана Цеца Ражнатовиќ по настапот во една од најголемите црногорски дискотеки ги искористи слободните денови за да се одмори и да ужива во морето. Откако ги израдува следбениците со кадри во кои во прв план беа нејзините гради, пејачката потоа објави и видео

Не се знае која подобро изгледа: Цеца и Анастасија ни дождот не ги сопре за да уживаат на плажа

Не се знае која подобро изгледа: Цеца и Анастасија ни дождот не ги сопре за да уживаат на плажа

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ моментално престојува во Црна Гора, каде изминатиот викенд одржа настап, по кој слободното време го користи за одмор и уживање. Цеца вчера со ќерката Анастасија и пријателите, помеѓу кои беше и пејачката Марина Висковиќ, се опушташе на плажа, а ниту дождот не успеа да им го расипе доброто расположение. Многумина веднаш

Глетка за чиста петка: Цеца се снимаше од „глава до пети“ во бикини на плажа: „Како девојче си“

Глетка за чиста петка: Цеца се снимаше од „глава до пети“ во бикини на плажа: „Како девојче си“

Глетка за чиста петка: Цеца „грми“ на бикини во плажа – „Како девојче си“ Естрадните уметници по една ипол година пауза полека се вратија на работа и започнаа со своите настапи. Фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ неодамна имаше концерт во една дискотека во Црна Гора, а на присутните им приреди ноќ за паметење. По настапот, таа го искористи убавото, но и

Цеца Ражнатовиќ објави досега невидена фотографија која ги разнежни обожавателите

Цеца Ражнатовиќ објави досега невидена фотографија која ги разнежни обожавателите

Цеца Ражнатовиќ на своите многубројни следбеници на Инстаграм им покажа како ја шминка својата ќерка, младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ. Фотографијата им се допадна на почитувачите на ликот и делото на популарната пејачка, бидејќи на неа ја гледаме како и’ нанесува карминче на својата галеница. Фото: Printscreen Instagram

Цеца покажа како се ужива на плажа – сите гледаа во неа

Цеца покажа како се ужива на плажа – сите гледаа во неа

ИЗВОР Скопје24 | јули 21, 2021 Српската пејачка Цеца Ражнатовиќ по настапот во Црна Гора слободното време го користи за да се одмори на плажа. И по фотографиите кои таа ги објави може да се види дека таа вистински знае да ужива, а многумина коментираа дека таа изгледа преубаво, како воопшто да ги нема тие години. Пејачката ужива на лежалка покрај морето,

Цеца „грми“ на плажа, костимот за капење ја истакна нејзината витка линија

Цеца „грми“ на плажа, костимот за капење ја истакна нејзината витка линија

ФОТО: Цеца „грми“ на плажа, костимот за капење ја истакна нејзината витка линија По настапот во Црна Гора, српската пејачка Светлана Цеца Ражнатовиќ го искористи слободното време да се одмори и ужива на плажа. По фотографиите кои се појавија во јавноста на кои Цеца е во костим за капење кој ги истакнува нејзините гради, сега е објавено и видео. Пејачката

Цеца се соблече: Сите гледаат во бикините и прекрстените нозе

Цеца се соблече: Сите гледаат во бикините и прекрстените нозе

Српската турбо-фолк ѕвезда, Цеца Ражнатовиќ ужива во Црна Гора по спектакуларниот концерт што го одржа во дискотека во Будва, а многумина остави без здив со фотографиите во бикини. Цеца е на одмор со својата ќерка Анастасија Ражнатовиќ, а поради видеото од лежалката многу луѓе останаа без зборови поради беспрекорниот изглед на фолк-ѕвездата. Ражнатовиќ

Кога мајка ти ќе те нашминка: Цеца ја шминка Анастасија Ражнатовиќ

Кога мајка ти ќе те нашминка: Цеца ја шминка Анастасија Ражнатовиќ

Светлана Цеца Ражнатовиќ објави досега невидена фотографија на својот Инстаграм профил. Фотографијата е стара повеќе од една деценија,а на неа Анастасија е се уште мала, а Цеца се обидува да ја нашминка. „Кога мајка ти ќе те нашминка“ - напиша Цеца. Hashtag.mk е првиот портал за тинејџери кај нас. Ова ќе биде твој простор каде ќе можеш да ги следиш

Кога мајка ти ќе те нашминка: Цеца ја шминка Анастасија Ражнатовиќ

Кога мајка ти ќе те нашминка: Цеца ја шминка Анастасија Ражнатовиќ

Кога мајка ти ќе те нашминка: Цеца ја шминка Анастасија Ражнатовиќ (ФОТО) Светлана Цеца Ражнатовиќ објави досега невидена фотографија на својот Инстаграм профил. Фотографијата е стара повеќе од една деценија,а на неа Анастасија е се уште мала, а Цеца се обидува да ја нашминка. „Кога мајка ти ќе те нашминка“ – напиша Цеца.