притисни ентер »

Плус сајз раперка објави голи фотографии и предизвика бурни реакции од интернет корисниците: „Ќе повратам!“
Плус сајз раперка објави голи фотографии и предизвика бурни реакции од интернет корисниците: „Ќе повратам!“

Плус сајз раперка објави голи фотографии и предизвика бурни реакции од интернет корисниците: „Ќе повратам!“

Освен што неодамна на доделувањето на American Music Awards била во центарот на вниманието поради својата комбинација на облека, раперката Лизо повторно е главна тема поради новата Инстаграм објава. Имено, 31-годишната пејачка е толку самоуверена околу изгледот, што одлучила своите обожаватели да ги почести со неколку голи фотографии. „Насликај ме