притисни ентер »

Маж по гаќи влета на терен на женски меч, и стана хит со „играњето“ додека го изнесуваа
Маж по гаќи влета на терен на женски меч, и стана хит со „играњето“ додека го изнесуваа

Маж по гаќи влета на терен на женски меч, и стана хит со „играњето“ додека го изнесуваа

Оваа машка верзија ја надмина и славната Кинси Волански. Еден љубител на женскиот американски фудбал, (XFL лигата е машка верзија на НФЛ), за време на мечот помеѓу Њујорк гвардијанс и Тампа Беј вајперс, полугол, поточно само со гаќи на него, влета на терен и предизвика прекин на натпреварот. Девојката Кели Кеј разголена влета на терен Супербоулот,