притисни ентер »

Нема да ви се верува кој е малиов дечко
Нема да ви се верува кој е малиов дечко

Нема да ви се верува кој е малиов дечко

Денес раперот Стефан Ѓуриќ – Раста е еден од најпопуларните музичари на сцената. На својот Инстаграм профил тој сподели фотографија од детството со своите обожаватели и покажа како изгледал како момче. Стефан тогаш не ни замислуваше дека ќе биде популарен и дека неговите песни ќе ги слушна цел регион. Неговата фотографија предизвика голем број лајкови,