притисни ентер »

Шакира во бикини ги истакна своите атрибути
Шакира во бикини ги истакна своите атрибути

Шакира во бикини ги истакна своите атрибути

Колумбијката Шакира која има 42 години се пофали со својата фигура на социјалните мрежи. Пејачката облекла розево бикини со реси и ги истакна своите атрибути,а притоа  открила интересен детал. „Погледнете го костимот за капење кој сама го дизајнирав“ напишала таа. View this post on Instagram Check out the bathing suit I designed! Qué les parece este

Изгледа фантастично и во петтата деценија: Шакира го покажа своето тело во бикини кои самата ги дизајнирала!

Изгледа фантастично и во петтата деценија: Шакира го покажа своето тело во бикини кои самата ги дизајнирала!

Шакира која има 42 години се пофали со нејзината прекрасна фигура на социјалните мрежи. Пејачката облече бикини во розева боја со реси и ги истакна своите атрибути, а потоа откри интересен детаљ. Погледнете ги бикините кои самата го дизајнирав “, напиша таа на Instagram и ги воодушеви своите фанови. View this post on Instagram Check out the bathing

Фановите воодушевени од нејзиниот изглед: Шакира на 42 години во бикини

Фановите воодушевени од нејзиниот изглед: Шакира на 42 години во бикини

Фановите воодушевени од нејзиниот изглед: Шакира на 42 години во бикини (ВИДЕО) Колумбијката Шакира која има 42 години се пофали со својата фигура на социјалните мрежи. Пејачката облекла розево бикини со реси и ги истакна своите атрибути,а притоа открила интересен детаљ. „Погледнете го костимот за капење кој сама го дизајнирав“ напишала таа.

Фановите воодушевени од нејзиниот изглед: Шакира на 42 години во бикини

Фановите воодушевени од нејзиниот изглед: Шакира на 42 години во бикини

Колумбијката Шакира која има 42 години се пофали со својата фигура на социјалните мрежи. Пејачката облекла розево бикини со реси и ги истакна своите атрибути,а притоа  открила интересен детаљ. „Погледнете го костимот за капење кој сама го дизајнирав“ напишала таа. View this post on Instagram Check out the bathing suit I designed! Qué les parece este

Фановите не можат да поверуваат дека изгледа волку добро на 42 години: Шакира позирала во бикини и го покажала извајаното тело

Фановите не можат да поверуваат дека изгледа волку добро на 42 години: Шакира позирала во бикини и го покажала извајаното тело

42-годишната пејачка Шакира ги израдувала своите обожаватели со новата објава на Инстаграм. Имено, таа на популарната социјална мрежа објавила видео каде позира во розово бикини. Во еден момент, пејачката се свртела и покажала со какви атрибути располага, а во прв план бил нејзиниот секси задник. “Погледнете го костимот за капење кој сама го дизајнирав”,

ФАНОВИТЕ СО ВОЗДИШКИ: Шакира го покажа своето извајано тело!

ФАНОВИТЕ СО ВОЗДИШКИ: Шакира го покажа своето извајано тело!

Колумбијката Шакира која има 42 години се пофали со својата фигура на социјалните мрежи. Пејачката облекла розево бикини со реси и ги истакна своите атрибути,а притоа открила интересен детаљ. „Погледнете го костимот за капење кој сама го дизајнирав“ напишала таа. View this post on Instagram Check out the bathing suit I designed! Qué les parece este