притисни ентер »

Пациент се заканувал кон вработена во ковид-центар
Пациент се заканувал кон вработена во ковид-центар

Пациент се заканувал кон вработена во ковид-центар

Пациент се заканувал кон вработена во ковид-центарот на Комплексот клиники „Мајка Тереза“. Од полицијата информираат дека настанот се случил синоќа, а пациентот употребил остар предмет упатувајќи закани кон вработената А.М.(31) од Скопје. Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Oграбен починат пациент во ковид-центарот во комплексот клиники „Мајка Тереза“

Oграбен починат пациент во ковид-центарот во комплексот клиники „Мајка Тереза“

Непознат сторител одзел паричник од хоспитализиран 72-годишен пациент, кој починал во ковид-центарот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“. Случајот во полиција го пријавил вчера неговиот син, информираат од МВР. Во ковид-центарот во рамки на Комплекс клиники „Мајка Тереза“, вчера во полција бил пријавен и друг случај, каде пациент со остар предмет се

Украден паричник од покојник во ковид-центар во Скопје

Украден паричник од покојник во ковид-центар во Скопје

Украден е паричник од маж кој починал во ковид-центарот на Комплексот клиники Мајка Тереза. Случајот вчера во полицијата го пијавил неговиот син. Покојниот 72-годишен маж во паричникот имал пари, лични документи и предмети. Од полицијата велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот. Би можело да ве интересира (Видео) Ѓоргиевска: Секоја

Украден паричник на покојник во ковид-центарот

Украден паричник на покојник во ковид-центарот

Вчера во 09:30 часот во pолициска станица Центар, Г. К. (48) од Скопје пријавил дека во периодот од 21 до 29.11.2020, во ковид-центарот во Комплекс клиники „Мајка Тереза", каде бил хоспитализиран неговиот татко Д. К. (72), кој починал во центарот, од страна на непознат сторител одземен му е паричник во кој имало пари, лични документи и предмети. Вчера

Пациент се заканувал кон вработена во ковид-центар

Пациент се заканувал кон вработена во ковид-центар

Пациент се заканувал кон вработена во ковид-центарот на Комплексот клиники „Мајка Тереза“. Од полицијата информираат дека настанот се случил синоќа, а пациентот употребил остар предмет упатувајќи закани кон вработената А.М.(31) од Скопје. Од МВР велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот. извор: Makfax

Украден паричник од покојник во ковид-центар во Скопје

Украден паричник од покојник во ковид-центар во Скопје

Украден е паричник од маж кој починал во ковид-центарот на Комплексот клиники Мајка Тереза. Случајот вчера во полицијата го пијавил неговиот син. Покојниот 72-годишен маж во паричникот имал пари, лични документи и предмети. Од полицијата велат дека се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Непознат сторител ограбил починат пациент во ковид-центарот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“

Непознат сторител ограбил починат пациент во ковид-центарот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“

Фото: Б. Грданоски Непознат сторител одзел паричник од хоспитализиран 72-годишен пациент, кој починал во ковид-центарот во Комплекс клиники „Мајка Тереза“. Случајот во полиција го пријавил вчера неговиот син, информираат од МВР. Во ковид-центарот во рамки на Комплекс клиники „Мајка Тереза“, вчера во полција бил пријавен и друг случај, каде пациент