притисни ентер »

Нов магичен коктел за диета: Со само 4 состојки до совршена тежина
Нов магичен коктел за диета: Со само 4 состојки до совршена тежина

Нов магичен коктел за диета: Со само 4 состојки до совршена тежина

Нов магичен коктел за диета: Со само 4 состојки до совршена тежина Овие едноставни состојки можете да ги набавите брзо и лесно, но и да подготвите убав напиток со кој ќе се ослободите од вишокот маснотии и килограми. Потребни состојки: 1 лимон 1 краставица 1 лажица рендан ѓумбир малку магдонос Начин на подготовка: Сите состојки ставете ги во блендер

OCЛОБОДЕТЕ СЕ ОД ВИШОKOТ МACНОТИИ: Мaгичeн напитик од само четири состојки

OCЛОБОДЕТЕ СЕ ОД ВИШОKOТ МACНОТИИ: Мaгичeн напитик од само четири состојки

Овие едноставни состојки можете да ги набавите брзо и лесно, но и да подготвите убав напиток со кој ќе се ослободите од вишоkoт мacнотии и килограми. Потребни состојки: 1 лимон 1 краставица 1 лажица рендан ѓумбир малку магдонос Начин на подготовка: Сите состојки ставете ги во блендер и додадете ½ чаша вода. Пијте чаша вода по будењето и пред спиење