притисни ентер »

Возач удрил во петгодишно девојче
Возач удрил во петгодишно девојче

Возач удрил во петгодишно девојче

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо", со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо", со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР,

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип па избегал

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип па избегал

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо“, со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип. -Во незгодата со повреди се здобило детето и било пренесено во Здравствен

Возач удрил во петгодишно девојче, па избегал

Возач удрил во петгодишно девојче, па избегал

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо“, со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип. – Во незгодата со повреди се здобило детето и било пренесено во Здравствен

Со автомобил удрил во петгодишно дете и побегнал

Со автомобил удрил во петгодишно дете и побегнал

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако вчера во него удрил автомобил на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип. Како што соопшти МВР, возачот, по инцидентот, го напуштил местото. Повреденото дете било пренесено во Здравствен дом – Пробиштип за укажување лекарска помош. Увид на местото извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Пробиштип

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип по што го напуштил местото

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип по што го напуштил местото

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо“, со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип. “Во незгодата со повреди се здобило детето и било пренесено во Здравствен

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип по што го напуштил местото

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип по што го напуштил местото

Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.„Јаким Стојковски" во Пробиштип. -Во незгодата со повреди се здобило детето и било пренесено во Здравствен дом – Пробиштип за укажување лекарска помош. Увид на местото извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Пробиштип, наведуват од МВР.

Виц: Глувче и тастатура во чанта

Виц: Глувче и тастатура во чанта

Share Tweet Share Share Email Comments Жена плаќа на касата во супермаркет. Кога ја отвора чантата да го извади паричникот, касиерката забележува дека внатре си ги носи тастатурата и глувчето од компјутерот. Касиерката не можејќи да се воздржи прашува: – Извинете за љубопитноста, но секогаш ли си носите со себе глувче и тастатура? – Не, не, само сега

Со автомобил удрил во петгодишно дете и побегнал

Со автомобил удрил во петгодишно дете и побегнал

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако вчера во него удрил автомобил на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип. Како што соопшти МВР, возачот, по инцидентот, го напуштил местото. Повреденото дете било пренесено во Здравствен дом – Пробиштип за укажување лекарска помош. Увид на местото извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Пробиштип

Со автомобил удрил во петгодишно дете и побегнал

Со автомобил удрил во петгодишно дете и побегнал

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако вчера во него удрил автомобил на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип. Како што соопшти МВР, возачот, по инцидентот, го напуштил местото. Повреденото дете било пренесено во Здравствен дом – Пробиштип за укажување лекарска помош. Увид на местото извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Пробиштип

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип по што го напуштил местото

Возач удрил во петгодишно девојче во Пробиштип по што го напуштил местото

Петгодишно девојче од Пробиштип е повредено откако во неа удрило патничко возило марка „пежо“, со непознати регистарски ознаки, по што возилото го напуштило местото. Како што соопшти МВР, сообраќајната несреќа се случила вчера во 15.45 часот на ул.„Јаким Стојковски“ во Пробиштип. -Во незгодата со повреди се здобило детето и било пренесено во Здравствен