притисни ентер »

По само две недели врска, Лејди Гага се омажила во тајност
По само две недели врска, Лејди Гага се омажила во тајност

По само две недели врска, Лејди Гага се омажила во тајност

Откако пред неколку дена низ светот се прошири веста дека 33-годишната пејачка го очекува првото бебе со новиот партнер Мајкл Полански, New idea пишува дека пејачката го кажала судбоносното „да“. Покрај тоа што е објавено дека Мајкл на пејачката и подарил прстен, медиумите нагласуваат дека парот одлучил да ја круниса својата љубов на скапоцената јахта

По само две недели врска, Лејди Гага се омажила во тајност

По само две недели врска, Лејди Гага се омажила во тајност

Откако пред неколку дена низ светот се прошири веста дека 33-годишната пејачка го очекува првото бебе со новиот партнер Мајкл Полански, New idea пишува дека пејачката го кажала судбоносното „да“. Покрај тоа што е објавено дека Мајкл на пејачката и подарил прстен, медиумите нагласуваат дека парот одлучил да ја круниса својата љубов на скапоцената јахта

Леди Гага се венчала по 14 дена врска? Нејзин пријател открил детали од церемонијата

Леди Гага се венчала по 14 дена врска? Нејзин пријател открил детали од церемонијата

Леди Гага се венчала по 14 дена врска? Нејзин пријател открил детали од церемонијата Леди Гага (33) наводно се венчала во тајност со својот избраник, Мајкл Полански, по само две недели врска. Дека имало тајна венчавка потврдил извор близок до пејачката кој рекол дека церемонијата била боженствена и дека сите присутни уживале во неа. Мајкл наводно ѝ

Се омажила Лејди Гага; Рекла „ДА“ на јахта

Се омажила Лејди Гага; Рекла „ДА“ на јахта

Американските медиуми пренесуваат дека поп ѕвездата Лејди Гага во тајност се омажила за Мајкл Полански, бившиот инвеститор кој моментално работи како извшрен директор на фабриката „Parker Group”. Мајкл и подарил прстен на пејачката, а само неколку часови после свршувачката, се венчале на луксузна јахта. Таа вест ја потврдил и’ извор близок до Лејди

Леди Гага се венчала по 14 дена врска? Нејзин пријател открил детали од церемонијата

Леди Гага се венчала по 14 дена врска? Нејзин пријател открил детали од церемонијата

Мајкл наводно ѝ подарил прстен на пејачката, а само неколку часа подоцна тие двајца го изговориле судбоносното „да“. Леди Гага (33) наводно се венчала во тајност со својот избраник, Мајкл Полански, по само две недели врска. Дека имало тајна венчавка потврдил извор близок до пејачката кој рекол дека церемонијата била боженствена и дека сите присутни

Лејди Гага се венчала по само 14 дена во врска

Лејди Гага се венчала по само 14 дена во врска

Славната американска пејачка Лејди Гага (33) наводно се венчала во тајност со Мајкл Полански по само две недели заедничка врска. Ова го вели извор близок до пејачката кој рекол дека церемонијата била боженствена. Мајкл наводно ѝ подарил прстен на пејачката, а само неколку часа подоцна тие двајца го изговориле судбоносното „да“ на скапоцена јахта. Гага

Лејди Гага се венчала во тајност со Мајкл Полански?!

Лејди Гага се венчала во тајност со Мајкл Полански?!

Славната американска пејачка Лејди Гага (33) наводно се венчала во тајност со Мајкл Полански по само две недели заедничка врска. Ова го вели извор близок до пејачката кој рекол дека церемонијата била боженствена. Мајкл наводно ѝ подарил прстен на пејачката, а само неколку часа подоцна тие двајца го изговориле судбоносното „да“ на скапоцена јахта. Гага

Лејди Гага се венчала по само 14 дена во врска

Лејди Гага се венчала по само 14 дена во врска

Славната американска пејачка Лејди Гага (33) наводно се венчала во тајност со Мајкл Полански по само две недели заедничка врска. Ова го вели извор близок до пејачката кој рекол дека церемонијата била боженствена. Мајкл наводно ѝ подарил прстен на пејачката, а само неколку часа подоцна тие двајца го изговориле судбоносното „да“ на скапоцена јахта. Гага

Лејди Гага се венчала по 14 дена врска? Пријател на пејачката открил детали од церемонијата

Лејди Гага се венчала по 14 дена врска? Пријател на пејачката открил детали од церемонијата

33-годишната пејачка Лејди Гага наводно се венчала во тајност со својот избраник, Мајкл Полански, по само две недели врска. Тајната венчавка ја потврдил извор близок до пејачката кој рекол дека церемонијата била боженствена и дека сите присутни уживале во неа. Мајкл наводно ѝ подарил прстен на пејачката, а само неколку часа подоцна тие двајца го изговориле

Лејди Гага се омажила во тајност

Лејди Гага се омажила во тајност

Американската пејачка Лејди Гага се омажила во тајност, пишуваат светските медиуми. Ѕвездата од филмот „Ѕвездата се роди“ од 2019 година, за која доби и „Оскар“, се омажила со Мајкл Полански пишува магазинот „Ок“. Полански е дипломец на „Харвард“ и поранешен инвеститор, а сега моментално работи како извршен директор во фабриката „Паркер груп“. Магазинот