притисни ентер »

Се пошегува на своја сметка: Кети Пери нема проблем пред цел свет да покаже дека не ги депилирала нозете
Се пошегува на своја сметка: Кети Пери нема проблем пред цел свет да покаже дека не ги депилирала нозете

Се пошегува на своја сметка: Кети Пери нема проблем пред цел свет да покаже дека не ги депилирала нозете

Пејачката е член на жирито во Американски идол, музичкото натпреварување, а во последната емисија го сподели овој (прилично интимен) детаљ со јавноста додека разговараше со еден од натпреварувачите. „Вашиот глас е духовно искуство. Како од друг свет, ангелски. Како нова мајка, немам многу време, па престанав да ги бричам нозете, па кога пееше, влакната

Шокантна одлука на Кети Пери – фановите Во неверување!

Шокантна одлука на Кети Пери – фановите Во неверување!

Пејачката Кети Пери одлучила дека бричењето на нозете по раѓањето на бебето повеќе не е на нејзината листа на приоритети. Во неделната епизода на „Американски идол“, каде што е членка на жирито, ѝ рекла на натпреварувачката Касандра Колман нешто што шокирало многумина: – Вашиот глас е духовно искуство. Тој е од друг свет, тој е ангелски. Како новопечена

Кети Пери: Откако станав мајка престанав да ги бричам нозете, а еве и зошто!

Кети Пери: Откако станав мајка престанав да ги бричам нозете, а еве и зошто!

Пејачката Кети Пери одлучила дека бричењето на нозете по раѓањето на бебето повеќе не е на нејзината листа на приоритети. Во неделната епизода на „Американски идол“, каде што е членка на жирито, ѝ рекла на натпреварувачката Касандра Колман нешто што шокирало многумина: – Вашиот глас е духовно искуство. Тој е од друг свет, тој е ангелски. Како новопечена

Кети Пери откри дека откако станала мајка нема време за ништо, па веќе не се депилира и средува!

Кети Пери откри дека откако станала мајка нема време за ништо, па веќе не се депилира и средува!

Новопечените мајки имаат свои приоритети, а на пејачката Кети Пери која неодамна стана мајка на ќерката Дејзи Дав не и е преоритет да ги депилира нозете. Пејчката и членот на жири во Американскиот идол во последната емисија додека разговараше со кандидатка овој интимен детаљ го сподели со јавноста Твојот глас е духовно искуство. Ангелски. Како новопечена

Кети Пери: Откако станав мајка престанав да ги бричам нозете, а еве и зошто!

Кети Пери: Откако станав мајка престанав да ги бричам нозете, а еве и зошто!

Пејачката Кети Пери одлучила дека бричењето на нозете по раѓањето на бебето повеќе не е на нејзината листа на приоритети. Во неделната епизода на „Американски идол“, каде што е членка на жирито, ѝ рекла на натпреварувачката Касандра Колман нешто што шокирало многумина: – Вашиот глас е духовно искуство. Тој е од друг свет, тој е ангелски. Како новопечена

Кети Пери престанала да ги бричи нозете откако станала мајка, а со коментарот ги згрози луѓето ФОТО

Кети Пери престанала да ги бричи нозете откако станала мајка, а со коментарот ги згрози луѓето ФОТО

Пејачката Кети Пери (36), која минатото лето ја доби ќерката Дејзи Дав со својот свршеник Орландо Блум (44), одлучила дека бричењето на нозете по раѓањето на бебето повеќе не е на нејзината листа на приоритети. Во неделната епизода на „Американски идол“, каде што е членка на жирито, ѝ рекла на натпреваручкатаКасандра Колман нешто што шокирало многумина:

Кети Пети со шокантна изјава: Не ги средувам нозете откако сум мајка!

Кети Пети со шокантна изјава: Не ги средувам нозете откако сум мајка!

Пејачката Кети Пери (36), која минатото лето стана мајка на ќерката Дејзи Дејв со својот свршеник Орландо Блум (44), одлучи дека бричењето на нозете по раѓањето на бебето веќе не е на нејзината листа на приоритети. Имено, во неделната епизода на „Американски идол“, каде што е член на жирито, и рече нешто на натпреварувачката Касандра Колман што шокираше

ВИДЕО+ФОТO | Кети Пери престанала да се депилира откако стана мајка: Нозете на маса за сите да се уверат!

ВИДЕО+ФОТO | Кети Пери престанала да се депилира откако стана мајка: Нозете на маса за сите да се уверат!

Пејачката Кети Пери стана мајка минатото лето. Пејачката со актерот Орландо Блум ја добија ќерката Дејзи Доув Блум. За пејачката ова е прво дете, за разлика од актерот Орландо кој го има синот Флин (9) од бракот со манекенката Миранда Кер (37). me: I’m going to be productive today also me: pic.twitter.com/PvsKoaxGc5 — American Idol (@AmericanIdol)

ВИДЕО+ФОТO | Кети Пери престанала да ги депилира нозете откако стана мајка: Нозете на маса за сите да се уверат!

ВИДЕО+ФОТO | Кети Пери престанала да ги депилира нозете откако стана мајка: Нозете на маса за сите да се уверат!

Пејачката Кети Пери стана мајка минатото лето. Пејачката со актерот Орландо Блум ја добија ќерката Дејзи Доув Блум. За пејачката ова е прво дете, за разлика од актерот Орландо кој го има синот Флин (9) од бракот со манекенката Миранда Кер (37). me: I’m going to be productive today also me: pic.twitter.com/PvsKoaxGc5 — American Idol (@AmericanIdol)

Престанав да ги бричам нозете откако се породив – Кети Пери со нова листа на приоритети

Престанав да ги бричам нозете откако се породив – Кети Пери со нова листа на приоритети

Американската пејачка и член на жирито на „Американски идол“, Кети Пери која минатиот август го доби своето прво дете со свршеникот Орландо Блум, ќерката Дејзи Дав, призна дека како новопечена мајка морала да направи листа со приоритети. На новата листа на Кети Пери не се најде депилирањето на нозете. Во неделната епизода на „Американски идол“ Кети