притисни ентер »

Србин испил три вијагри, па починал за време на сексуален однос
Србин испил три вијагри, па починал за време на сексуален однос

Србин испил три вијагри, па починал за време на сексуален однос

Педесет и седумгодишен маж од Белград добил инфаркт во шума за време на сексуален однос со 60-годишна жена во автомобил. Причината за смртта била прекумерна доза на препарати за потенција, пренесува „ Курир.рс “. Трагедијата се случила пред неколку дена, околу два часот наутро. – Мажот и жената планирале да имаат сексуален однос во автомобилот, па

Испил три вијагри, па умрел врз швалерката

Испил три вијагри, па умрел врз швалерката

Откако испил три вијагри, 57-годишен белграѓанин починал од срцев удар во својот автомобил за време на секс со својата три години постара партнерка . -Мажот дошол со кола со својата швалерка, а со себе понел и вијагра. Одма испил една, но веднаш не делувала, па одлучил да испие уште две – вели извор за курир.рс. Но, во моментот кога стапиле во сексуални

Србин испил три вијагри, па починал за време на сексуален однос

Србин испил три вијагри, па починал за време на сексуален однос

Педесет и седумгодишен маж од Белград добил инфаркт во шума за време на сексуален однос со 60-годишна жена во автомобил. Причината за смртта била прекумерна доза на препарати за потенција, пренесува „ Курир.рс “. Трагедијата се случила пред неколку дена, околу два часот наутро. – Мажот и жената планирале да имаат сексуален однос во автомобилот, па