притисни ентер »

Втор ден Авто Плус Street Show
Втор ден Авто Плус Street Show

Втор ден Авто Плус Street Show

По успешниот прв ден, денес продолжува најголемиот авто-мото настан во нашата земја - Авто Плус Street Show 2021 ториот ден од Авто Плус Street Show 2021 започна. Со уште подобри временски услови во однос на вчера и уште повеќе посетители, најголемиот авто-мото настан во нашата земја продолжува со полна пареа. Денес на програмата се нови премиери и

Се одржа Street Show на паркингот на СЦ „Борис Трајковски“

Се одржа Street Show на паркингот на СЦ „Борис Трајковски“

Викендов на големиот паркинг во рамките на спортскиот центар „Борис Трајковски“, се одржа најголемиот автомото настан во нашата држава, Street Show. Во рамките на настанот, присутните имаа шанса да се запознаат со голем број на новитети меѓу автомобилите, мотоциклите, четирициклите, комерцијалните возила и електричните скутери и мотори, а присутни

Авто Плус Street Show – перфектен ден

Авто Плус Street Show – перфектен ден

Вчера и денес  (16 и 17 октомври), на големиот паркинг во рамките на СЦ Борис Трајковски, се одржува најголемиот авто-мото настан во нашата држава, Авто Плус Street Show. На првиот ден (сабота) времето одлично не послужи, а сите присутни имаа шанса да се запознаат со голем број на новитети меѓу автомобилите, мотоциклите, четирициклите, комерцијалните

Со одлична дружба, заврши првиот ден од Авто Плус Street Show

Со одлична дружба, заврши првиот ден од Авто Плус Street Show

Првиот од двата дена на најголемиот авто-мото настан во нашата земја, Авто Плус Street Show помина со одлично расположение и забава Помина првиот ден од Авто Плус Street Show, автомобилски саем на отворено, а присутните имаа можност да се запознаат со голем број новитети на македонскиот пазар од најпознатите и најголемите марки. Посетителите на настанот

На паркингот од СЦ „Борис Трајковски“ се одржува алтернативен начин за претставување на нови, еколошки, технолошко напредни и електрични возила

На паркингот од СЦ „Борис Трајковски“ се одржува алтернативен начин за претставување на нови, еколошки, технолошко напредни и електрични возила

Денес и утре (16 и 17 октомври), на големиот паркинг во рамките на СЦ Борис Трајковски, се одржува најголемиот авто-мото настан во нашата држава, Авто Плус Street Show. На првиот ден (сабота) времето одлично не послужи, а сите присутни имаа шанса да се запознаат со голем број на новитети меѓу автомобилите, мотоциклите, четирициклите, комерцијалните

Прв ден од Авто Плус Street Show

Прв ден од Авто Плус Street Show

Најголемиот авто-мото настан во нашата земја, Авто Плус Street Show, кој се одржува овој викенд, стартуваше со првиот од двата дена.Првиот ден се уште трае. Времето не послужи, а ние сме тука до 20 часот. За сите оние кои нема да можат да стигнат да присуствуваат денес, тука сме и утре од 10 до 20 часот, пренесува Автоплус.мк Авто Плус Street Show

Прв ден од Авто Плус Street Show

Прв ден од Авто Плус Street Show

Најголемиот авто-мото настан во нашата земја, Авто Плус Street Show, кој се одржува овој викенд, стартуваше со првиот од двата дена Авто Плус Street Show е иновативен начин за презентација на нови автомобили, мотоцикли, електрични возила, како и производи од секторот на автомобилската галантерија и додатоци за возила. Временските услови во раните утрински

Започна првиот ден од Авто Плус Street Show

Започна првиот ден од Авто Плус Street Show

Најголемиот авто-мото настан во нашата земја, Авто Плус Street Show, кој се одржува овој викенд, стартуваше со првиот од двата дена Авто Плус Street Show е иновативен начин за презентација на нови автомобили, мотоцикли, електрични возила, како и производи од секторот на автомобилската галантерија и додатоци за возила. Временските услови во раните утрински

Трк на Авто плус стрит шоу 2021 на паркингот на СЦ Борис Трајковски

Трк на Авто плус стрит шоу 2021 на паркингот на СЦ Борис Трајковски

Во отсуство на вистински автомобилски настани во Македонија, а богами и на саем, Стрит шоу на колегите од Авто плус втора година по ред е шанса за промоција на нови автомобили, мотоцикли, нови технологии и разно разни додатоци. Во отсуство на вистински автомобилски настани во Македонија, а богами и на саем, Стрит шоу на колегите од Авто плус втора

Викендов сите патишта водат кон Авто Плус Street Show

Викендов сите патишта водат кон Авто Плус Street Show

Иако првично закажан за претходниот, Авто Плус Street Show 2021 ќе се одржи престојниот викенд, во сабота и недела на 16 и 17 октомври. Причината за тоа беа временските услови, а викендот кој е пред нас е единствениот сув викенд во календарот. Тоа значи многу нови автомобили и мотоцикли, промоција на електромобилноста и секако премиера на нови модели