притисни ентер »

Како изгледа денес атрактивната Лариса Рикелме?
Како изгледа денес атрактивната Лариса Рикелме?

Како изгледа денес атрактивната Лариса Рикелме?

Парагвајката Лариса Рикелме беше најголема ѕвезда на трибините по СП во Јужноафриканската Република во 2010 година, а 12 години подоцна, таа и понатаму е популарна. Рикелме беше магнет за погледи и камерите често можеа да ја видат во кадар во текот на натпреварите на Мундијалот, особено кога играше репрезентацијата на Парагвај. Дванаесет години подоцна