притисни ентер »

Дарко Лазиќ ја изневерувал свршеницата со поранешна девојка, Марина му ги нашла пораките во телефонот
Дарко Лазиќ ја изневерувал свршеницата со поранешна девојка, Марина му ги нашла пораките во телефонот

Дарко Лазиќ ја изневерувал свршеницата со поранешна девојка, Марина му ги нашла пораките во телефонот

Свршеницата на пејачот Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ го оставила затоа што ја изневерил со друга девојка, пренесуваат медиумите. Таа наводно откако му ги открила скриените пораки во телефонот, го земала синот и се иселила од семејната куќа во селото Брестач. Лазиќ ја изневерувал Марина со неговата поранешна девојка, која исто така живее во неговото село

Дарко Лазиќ ја изневерувал свршеницата со поранешна девојка, Марина му ги нашла пораките во телефонот

Дарко Лазиќ ја изневерувал свршеницата со поранешна девојка, Марина му ги нашла пораките во телефонот

Свршеницата на пејачот Дарко Лазиќ, Марина Гагиќ го оставила затоа што ја изневерил со друга девојка, пренесуваат медиумите. Таа наводно откако му ги открила скриените пораки во телефонот, го земала синот и се иселила од семејната куќа во селото Брестач. Лазиќ ја изневерувал Марина со неговата поранешна девојка, која исто така живее во неговото село

Марина го напуштила Дарко, поради друга жена: Свршеницата пронашла пораки во телефонот, па го одвела синот?

Марина го напуштила Дарко, поради друга жена: Свршеницата пронашла пораки во телефонот, па го одвела синот?

Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ се скарале, наводно на крв и нож, затоа што таа се сомнева дека пејачот ја изневерува. Марина со синот се исселила од семејната куќа во Брестач, бидејќи во телефонот на Дарко пронашла пораки кои ги разменувал со друга жена. Лазиќ наводно со недели е во контакт со поранешна девојка која исто така живее во Брестач. Дарко неодамна

Марина го напуштила Дарко, поради друга жена: Свршеницата пронашла пораки во телефонот, па го одвела синот?

Марина го напуштила Дарко, поради друга жена: Свршеницата пронашла пораки во телефонот, па го одвела синот?

Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ се скарале, наводно на крв и нож, затоа што таа се сомнева дека пејачот ја изневерува. Марина со синот се исселила од семејната куќа во Брестач, бидејќи во телефонот на Дарко пронашла пораки кои ги разменувал со друга жена. Лазиќ наводно со недели е во контакт со поранешна девојка која исто така живее во Брестач. Дарко неодамна

Дарко ја изневерувал Марина со девојка од истото село

Дарко ја изневерувал Марина со девојка од истото село

Откриена причината зошто Марина избегала од домот на Дарко Лазиќ. Како што пишуваат српските медиуми таа во мобилниот телефон му нашла пораки од поранешната девојка. Дарко не се ни обидел пораките да ги избрише што дополнително ја изнервирало. Иронијата да биде поголема, девојкатa е од истото село Брстач од каде што е и Марина. Марина збеснала кога

Исчезна фолк пејачот Дарко Лазиќ, сопругата сама за Велигден

Исчезна фолк пејачот Дарко Лазиќ, сопругата сама за Велигден

Продолжуваат турбуленциите во вториот брак на фолк пејачот Дарко лазиќ и неговата сопруга Марина Гагиќ. Таа пред извесно време се огласи во медиумите дека доколку Дарко продолжи да се однесува неодговорно и да исчезнува без да се јави неколку дена без размислување ќе го напушти нивниот семеен стан. Пред неколку дена и соседите беа сведоци на пукотници

Во текот на ноќта му пронашла разговор со оваа девојка и веднаш се спакувала: Дарко Лазиќ ја изневерувал Марина?

Во текот на ноќта му пронашла разговор со оваа девојка и веднаш се спакувала: Дарко Лазиќ ја изневерувал Марина?

Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ се во голема расправија откако таа се посомневала дека пејачот ја изневерува. Гагиќ со синот се иселила од семејната куќа во Брестач, бидејќи во телефонот на Дарко пронашла пораки кои ги разменувал со друга жена. Како што дознава Информер, Лазиќ со недели бил во контакт со неговата поранешна девојка (име познато на редакцијата),

Бетер и од турска серија: Свршеницата го напуштила Дарко Лазиќ бидејќи пронашла пораки со бившата девојка?

Бетер и од турска серија: Свршеницата го напуштила Дарко Лазиќ бидејќи пронашла пораки со бившата девојка?

фото: принтскрин/инстаграм/дарко лазиќ Дарко Лазиќ и Марина Гагиќ наводно се скарале, а свршеницата на пејачот се сомнева дека ја изневерува. Марина наводно се иселила од домот бидејќи во мобилниот телефон на Лазиќ пронашла пораки кои тој ги разменувал со друга девојка. Како што наведува Информер,  Дарко со недели бил во контакт со поранешната девојка

Од Лазиќ ни трага ни глас: Свршеница сподели фотографија како го поминува Велигден, а овој детаљ е повеќе од јасен за нивниот однос

Од Лазиќ ни трага ни глас: Свршеница сподели фотографија како го поминува Велигден, а овој детаљ е повеќе од јасен за нивниот однос

Од Лазиќ ни трага ни глас: Свршеница сподели фотографија како го поминува Велигден, а овој детаљ е повеќе од јасен за нивниот однос Односот помеѓу пејачот Дарко Лазиќ и неговата свршеница Марина Гагиќ овие денови е топ тема во медиумите, а сите денес се прашуваат дали парот се уште е заедно или пак не.ж Имено на првиот ден од Велигден, свршеницата