притисни ентер »

СИНОТ НЕ САКА ДА СЛУШНЕ ЗА МАЈКА МУ: Кан веќе два месеци не зборува со неа, одбрал да биде на страната на Харис Џиновиќ по разводот – еве во минатото што зборуваше Мелина за него!
СИНОТ НЕ САКА ДА СЛУШНЕ ЗА МАЈКА МУ: Кан веќе два месеци не зборува со неа, одбрал да биде на страната на Харис Џиновиќ по разводот – еве во минатото што зборуваше Мелина за него!

СИНОТ НЕ САКА ДА СЛУШНЕ ЗА МАЈКА МУ: Кан веќе два месеци не зборува со неа, одбрал да биде на страната на Харис Џиновиќ по разводот – еве во минатото што зборуваше Мелина за него!

Мелина Џиновиќ вчера во попладневните часови на 1-ви април упаднала во семејниот дом од каде се отселила пред една година и ги напуштила сопругот и двете деца. Она што до овој момент се знае е дека пејачот откако се вратил дома повикал полиција и дека двајцата давале изјава во полициска станица, додека полицијата му го одземала и пиштолот на Харис

Мелина упаднала во вилата на Харис, па тој викнал полиција

Мелина упаднала во вилата на Харис, па тој викнал полиција

Пејачот на фолк музика Харис Џиновиќ синоќа се јавил во полиција и рекол дека неговата поранешна сопруга Мелина била во неговата куќа и дека ја замолил да си замине за да нема проблеми, но таа одбила, па тој бил принуден да ги повика да реагираат. Двајцата се повикани во полициска станица да дадат изјава, а изречена им е итна забрана за приближување

Во екот на скандалот Харис и Мелина, конечно и ќерка им Џина се огласи! Ги шокираше сите

Во екот на скандалот Харис и Мелина, конечно и ќерка им Џина се огласи! Ги шокираше сите

Медиумите со денови пишуваат за разводот на Харис Џиновиќ и неговата сега веќе поранешна сопруга, особено откако Мелина ненајавено упадна во неговата палата, а сега се огласи и ќерката на популарниот пар. Иако сите очекуваа дека Џина ќе проговори за хаосот меѓу нејзините родители, таа објави видео од фризерскиот салон. Џина на својот Инстаграм се пофали

Ова се родителите на Мелина Џиновиќ: Елма и Сулејман никогаш јавно не го коментирале бракот на нивната ќерка со пејачот (ФОТО/ВИДЕО)

Ова се родителите на Мелина Џиновиќ: Елма и Сулејман никогаш јавно не го коментирале бракот на нивната ќерка со пејачот (ФОТО/ВИДЕО)

Харис и Мелина почнаа да се забавуваат во 2002 година, а судбоносното „да“ го кажаа 12 години подоцна. Од бракот имаат две деца, синот Кан и ќерката Џина . Сепак, од првиот ден, големата разлика во години беше проблематична за родителите на Мелина. Елма и Сулејман не можеа да ја поднесат разликата од три децении. Но, некогашните баба и дедо на Харис

ЗА МЕНЕ ТАА Е МРТВА: Се огласи Харис по драмата со Мелина, полицијата му го одзела пиштолот – а потоа следувал вистински пресврт во полициска станица!

ЗА МЕНЕ ТАА Е МРТВА: Се огласи Харис по драмата со Мелина, полицијата му го одзела пиштолот – а потоа следувал вистински пресврт во полициска станица!

Харис Џиновиќ повикал полиција кога неговата поранешна сопруга Мелина Џиновиќ упаднала во вилата во Сењак и не сакала да ја напушти. Популарниот пејач пет часа давал изјава во полициска станица за нападот на поранешната сопруга. Како што изјави пејачот за српски Курир, тој не бил во куќата кога дошла Мелина. – Мелина упадна во куќата, ме нападна вербално,

Харис Џиновиќ ги откри деталите за упадот на Мелина во домот: „Таа сакаше да предизвика насилство и поради тоа да ме уапсат“

Харис Џиновиќ ги откри деталите за упадот на Мелина во домот: „Таа сакаше да предизвика насилство и поради тоа да ме уапсат“

Како што претходно изјави пејачот, Мелина заминала од дома и до синоќа не контактирала ниту со него ниту со децата. Синоќа креаторката наводно „провалила“ во нивниот заеднички дом во Сењак, а Харис морал да повика полиција. „Јас сум повикан во својство на граѓанин, ниту приведен, ниту обвинет, ниту нешто друго. Ниту другата страна. Дојдов и ја најдов

ДРАМА ВО КУЌАТА НА ХАРИС ЏИНОВИЌ ВО СЕЊАК Полицијата го одзеде пиштолот на пејачот откако Мелина упаднала во вилата

ДРАМА ВО КУЌАТА НА ХАРИС ЏИНОВИЌ ВО СЕЊАК Полицијата го одзеде пиштолот на пејачот откако Мелина упаднала во вилата

Харис Џиновиќ повикал полиција кога неговата поранешна сопруга Мелина Џиновиќ упаднала во вилата во Сењак и не сакала да ја напушти. Популарниот пејач пет часа давал изјава во полициска станица за нападот на поранешната сопруга. Како што изјави пејачот за српски Курир, тој не бил во куќата кога дошла Мелина. –  Мелина упадна во куќата, ме нападна вербално,

Мелина упаднала во вилата на Харис Џиновиќ: Пејачот повикал полиција, одземен му е пиштолот!

Мелина упаднала во вилата на Харис Џиновиќ: Пејачот повикал полиција, одземен му е пиштолот!

Не престанува вревата околу разводот на Харис Џиновиќ и Мелина . Поранешната сопруга на пејачот синоќа упаднала во вилата на Харис во Белград, каде живее со ќерката Џина и синот Кан , објавија српските медиуми. Пејачот повикал полиција, по што Мелина изјавила дека Харис ја вознемирува. После тоа, полициските службеници привремено го одземале пиштолот