притисни ентер »

Виц: Принципи на спонзорушата
Виц: Принципи на спонзорушата

Виц: Принципи на спонзорушата

Share Tweet Share Share Email Comments Седат на кафе две спонзоруши и едната ја прашува другата: Маци, стварно ли одиш со оној тип само затоа што има пари? А другата одговара: Не, маци, грешн тип разбрала. Одам со него затоа што јас немам пари. Advertisements Share Tweet Share Share Email

Виц: Плавушата и компјутерот

Виц: Плавушата и компјутерот

Share Tweet Share Share Email Comments Плавуша се јавува во сервис: – Ало, не ми работи компјутерот! – Госпоѓо, случајно да не закачил некој вирус? – Нема шанси, не сум го изнела надвор! Advertisements Share Tweet Share Share Email

„Мачки и домино“ – еве што се прави кога си во карантин дома и ти е досадно

„Мачки и домино“ – еве што се прави кога си во карантин дома и ти е досадно

Share Tweet Share Share Email Comments Ако немате попаметна работа дома, а имате мачка или мачки, пробајте некој ваков експеримент (иако овие мачкиве од видеово делуваат како „платени актери“ кои знаат што да прават).  Advertisements Share Tweet Share Share Email

Вирус

Вирус

Плавуша се јавува во сервис: – Ало, не ми работи компјутерот! – Госпоѓо, случајно да не закачил некој вирус? – Нема шанси, не сум го изнела надвор!

Виц: Што не смее да се гледа?

Виц: Што не смее да се гледа?

Share Tweet Share Share Email Comments Верник кај попот на исповед: Оче, слики од голи жени може да се гледаат? Може, чедо, зошто да не. А порно филмови? Може и тоа. А што не смее да се гледа оче? Па, не смее да се гледа кај што заваруваат со електричен апарат. Advertisements Share Tweet Share Share Email

Познатиот оперски пејач Пласидо Доминго заразен со коронавирус

Познатиот оперски пејач Пласидо Доминго заразен со коронавирус

Share Tweet Share Share Email Comments Светски познатиот оперски пејач Пласидо Доминго, е позитивен на коронавирус, покажале резултатите од бриз-тестот на кој бил подложен славниот оперски глас. „Чувствувам дека е моја морална должност да ви кажам дека тестовите покажаа дека сум позитивен за КОВИД-19, коронавирусот. Моето семејство и јас сите сме во