притисни ентер »

Дневен хороскоп за 13.јуни 2019 година
Дневен хороскоп за 13.јуни 2019 година

Дневен хороскоп за 13.јуни 2019 година

Близнаци 21.5.-21.6. Љубов Освен што ќе наоѓате причини за незадоволство, ништо од она штѕо ќе го кажете нема да наидфе на разбирање. Запрете. Кариера Вашите деловни партнери ќе имаат едни , а вие други идеи. Ќе треба да знаете да се поставите правилно. Здравје и совет Нека ве води вашето знаење. Рак 22.6-22.7. Љубов Пред вас е ден полн со фрустрации

Дневен хороскоп

Дневен хороскоп

ОВЕН Свртете се кон нови деловни проекти и не се потпирајте премногу на старите. Доаѓа време за промени. Минатото кое го оставивте зад себе не е лесно но, научивте многу од него. Избегнувајте пороци. БИК Вие сте упорни во сѐ што ќе наумите, па ако деловниот успех е ваш приоритет нема сомнежи дека ќе го остварите. Можни се некои несогласувања со партнерот

Хороскоп за четврток (14.06.2019)

Хороскоп за четврток (14.06.2019)

Овен Успеавте барем малку да постигнете душевен мир. Сега не дозволувајте никој да го расипе. На работното место ви се советува да бидете ладнокрвни, бидејќи само така ќе можете да владеете со непријатните ситуации. Кога е здравјето во прашање, можна е главоболка, но бидете сигурни дека тој проблем го создаваат синусите. Бик Крајно време е да поведете

Дневен хороскоп: 13.06.2019

Дневен хороскоп: 13.06.2019

Овој четврток Месечината влегува во знакот на Скорпија и полека се адаптираме на промените кои наскоро ќе следат како неминовен ток на настаните. Она што е потребно е да, доколку останало во нас, ги пуштите сите стари мakи и пpoблеми кои се неpeшиви „низ река“, во неповpaт, бидејќи ни зема премногу енергија. Вашата одлучност и издигнување над се може

Дневен хороскоп: За Девицата позитивни вести, за Јарецот пофалби

Дневен хороскоп: За Девицата позитивни вести, за Јарецот пофалби

Овен (21.03 – 20.04) Ќе имате несогласувања самите со себе, обидете се да се опуштите со добра музика и кафе со пријателите. Кавгите кои ги слушате во вашата средина ќе ви ја уништат хармонијата. Во попладневните часови ќе ве повика некоја Вага која ќе сака да ви открие некоја долго чувана тајна. Бик (21.04 – 21.05) Бурен ден полн со обврски и задачи,

Многу позитивна енергија за Ракот и магични моменти за Јарецот – Дневен хороскоп (13.06.2019)

Многу позитивна енергија за Ракот и магични моменти за Јарецот – Дневен хороскоп (13.06.2019)

ИЗВОР Скопје24 | јуни 13, 2019 Овен Работа: Голема упорност комбинирана со позитивна енергија делува како успешна формула во однос на соработниците. Имате јасни ставови и дејствувате незапирливо. Љубов: Одредени околности ќе ве натераат да го промените мислењето, но не мора да брзате со избрзани одлуки. Анализирајте го вашиот партнер повнимателно.

Дневен хороскоп 13.06.2019

Дневен хороскоп 13.06.2019

Овен (21.03 – 20.04) Бидете внимателни денес, затоа што некој ќе се обиде да ви посмета во односот со саканата личност. Се чини дека конфликт ќе настане околу погледите на врската кои ви се во целост различни. Нерамнотежата меѓу забавата и реалната ситуација полека ќе ги потопуваат темелите на вашиот однос. Решете го тоа што е можно поскоро! Бик (21

Дневен хороскоп за четврток, 13.06.2019:За почеток ослободете се од сите стари маки и проблеми и свртете се кон иднината –  Вашата одлучност и издигнување над се може да биде токму вистинското решение!

Дневен хороскоп за четврток, 13.06.2019:За почеток ослободете се од сите стари маки и проблеми и свртете се кон иднината – Вашата одлучност и издигнување над се може да биде токму вистинското решение!

Овој четврток Месечината влегува во знакот на Скорпија и полека се адаптираме на промените кои наскоро ќе следат како неминовен ток на настаните. Она што е потребно е да, доколку останало во нас, ги пуштите сите стари маки и проблеми кои се нерешиви „низ река“, во неповрат, бидејќи ни зема премногу енергија. Вашата одлучност и издигнување над се може

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Само еден хороскопски знак го очекува големо разочарување!

ДНЕВЕН ХОРОСКОП: Само еден хороскопски знак го очекува големо разочарување!

ОВЕН Дојдовте до промените кои ги посакувавте и потоа сфативте дека не се доволни. Може да очекувате дека ќе ви се појави личност од минатото или ќе имате некоја случајна средба со неа. БИК Владее тензија помеѓу вас и опкружувањето. Не можете сами против сите, потребни ви се сојузници. Ќе се потрудите да и дадете до знаење на саканата личност дека

Хороскоп за денес (13 Јуни) Четврток

Хороскоп за денес (13 Јуни) Четврток

ОВЕН Свртете се кон нови деловни проекти и не се потпирајте премногу на старите. Доаѓа време за промени. Минатото кое го оставивте зад себе не е лесно но, научивте многу од него. Избегнувајте пороци. БИК Вие сте упорни во сѐ што ќе наумите, па ако деловниот успех е ваш приоритет нема сомнежи дека ќе го остварите. Можни се некои несогласувања со партнерот