притисни ентер »

Лила има нов проблем – не може да ги собере облините во градникот
Лила има нов проблем – не може да ги собере облините во градникот

Лила има нов проблем – не може да ги собере облините во градникот

Водителката Лила Филиповска повторно направи метеж на Инстаграм, откако сподели фотографија на која е сликана во градник од тантела од кој се гледаат силиконите и во комбинација со кожена јакна од брендот „Гучи“. Под фотографијата таа напиша „Подобро да те мрзат за тоа што си, отколку да те сакаат за нешто што не си“. Лила и овој пат ги собра комплиментите

Лила едвај ги собра силиконите во тантела

Лила едвај ги собра силиконите во тантела

Водителката Лила Филиповска повторно направи метеж на Инстаграм, откако сподели фотографија на која е сликана во  градник од тантела од кој се гледаат силиконите и во комбинација со кожена јакна од брендот „Гучи“. Под фотографијата таа напиша „Подобро да те мрзат за тоа што си, отколку да те сакаат за нешто што не си“. Лила и овој пат ги собра комплиментите

Лила едвај ги собра силиконите во чипка

Лила едвај ги собра силиконите во чипка

Водителката Лила Филиповска, повторно направи гужва на Инстаграм, откако сподели фотографија, на која е сликана во чипкаст градник од кој се гледаат силиконите и во комбинација со кожна јакна од брендот „Гучи“. Под фотографијата таа напиша „Подобро да те мрзат за тоа што си, отколку да те сакаат за нешто што не си“. Лила и овој пат ги собра комплиментите

Лила ги соблече гаќичките

Лила ги соблече гаќичките

Познатата ТВ-водителка Лила Филиповска откако пред неколку дена го „запали“ Инстаграм со фотографијата на која е облечена во проѕирен фустан од тантела под кој носеше танга, сега одлучила да се фотографира во уште попровокативно издание. Лила овојпат легната на кревет без гаќи, го рекламира новиот парфем „Скандал“ на Жан Пол Готје. „Ако е скандал“,

Лила ги соблече гаќичките

Лила ги соблече гаќичките

Познатата ТВ-водителка Лила Филиповска откако пред неколку дена го „запали“ Инстаграм со фотографијата на која е облечена во проѕирен фустан од тантела под кој носеше танга, сега одлучила да се фотографира во уште попровокативно издание. Лила овојпат легната на кревет без гаќи, го рекламира новиот парфем „Скандал“ на Жан Пол Готје. „Ако е скандал“,