притисни ентер »

Моден водич: Што треба да носи еден маж на плажа?
Моден водич: Што треба да носи еден маж на плажа?

Моден водич: Што треба да носи еден маж на плажа?

Веќе сме длабоко навлезени во подготовките за летото, па време е да се мисли каков вид на костим за капење да одбереме за оваа сезона. Кога се во прашање летните трендови кај мажите, постојат безброј опции како да бидете впечатливи додека сте на плажа. За еден маж да биде комплетен, мора да изгледа добро во секоја пригода. Од работни обврски, вечерни

Едноделни костими се совршен избор за плажа!

Едноделни костими се совршен избор за плажа!

Едноделни костими за капење се за секого … Освен што се хит на сезоната, едноделните костими се одлични за сите жени со облини бидејќи ги покриваат сите недостатоци, а визуелно ги издолжуваат нозете. Тие се совршен избор ако не сакате да размислувате за повлекување на стомакот на плажа и сакате да бидете максимално опуштени. Ние ви ги нудиме најубавите

Познатите македонки во хит костими за капење за ова лето

Познатите македонки во хит костими за капење за ова лето

Дали веќе ги набавивте вашите бикини или костум за капење за ова лето? Можеби сите немаме совршено тело, но за бикините велат дека се вашиот џокер за на плажа. Важно е да изберете модел кој ви е удобен и кој најубаво ви стои. Во мода оваа сезона се повторно едноделни костими за капење, но доминираат асиметричните модели, оние кои имаат еамо една прерамка