притисни ентер »

Сепак Гага не била виновна за разводот на Бредли и Ирина: Купер тајно се состанувал со познатата актерка!
Сепак Гага не била виновна за разводот на Бредли и Ирина: Купер тајно се состанувал со познатата актерка!

Сепак Гага не била виновна за разводот на Бредли и Ирина: Купер тајно се состанувал со познатата актерка!

Бредли Купер ужива во прегратките на колешката Џенифер Гарнер, а Лејди Гага била само маска, се најновите откритија на медиумите. Почетокот на година светот го изненади веста за разделбата на Бреди Купер и манекенката Ирина Шајк, а приказната ја надополнија озборувањата дека контроверзната пејачка Лејди Гага е виновна, бидејќи се гледала со Бредли

Сепак Гага не била виновна за разводот на Бредли и Ирина: Купер тајно се состанувал со познатата актерка!

Сепак Гага не била виновна за разводот на Бредли и Ирина: Купер тајно се состанувал со познатата актерка!

Бредли Купер ужива во прегратките на колешката Џенифер Гарнер, а Лејди Гага била само маска, се најновите откритија на медиумите. Почетокот на година светот го изненади веста за разделбата на Бреди Купер и манекенката Ирина Шајк, а приказната ја надополнија озборувањата дека контроверзната пејачка Лејди Гага е виновна, бидејќи се гледала со Бредли

Лејди Гага само параван, љубовџијата Бредли Купер љуби друга

Лејди Гага само параван, љубовџијата Бредли Купер љуби друга

Иако многумина сметаа дека Гага e главниот виновник за разделбата помеѓу Бредли Купер и Ирина Шајк, работите се променија кога пејачката беше фотографирана со новото момче Даниел Хортон, па скандалот врзан за неа и Бредли полека стивна. Но, странските медиуми сега пишуваат дека Лејди Гага сето ова време била само одличен параван на Бредли, кој е во

БРЕДЛИ КУПЕР ГЛАВЕН ФРАЕР ВО ХОЛИВУД: Гага била само параван за неговата вистинска љубов!

БРЕДЛИ КУПЕР ГЛАВЕН ФРАЕР ВО ХОЛИВУД: Гага била само параван за неговата вистинска љубов!

Ако може да им се верува на светските таблоиди Лејди гага била само параван за вистинската љубов на Бредли Купер кој поради колешката ја прекинал врската со светскиот модел Ирина Шајк со која ја има и ќерката Леа… Лејди Гага, сепак, не е девојката со која Бредли Купер е во врска, што можеше да се заклучи и од објавата на пејачката дека е во врска со

БРЕДЛИ КУПЕР ГЛАВЕН ФРАЕР ВО ХОЛИВУД: Гага била само параван за неговата вистинска љубов!

БРЕДЛИ КУПЕР ГЛАВЕН ФРАЕР ВО ХОЛИВУД: Гага била само параван за неговата вистинска љубов!

Ако може да им се верува на светските таблоиди Лејди гага била само параван за вистинската љубов на Бредли Купер кој поради колешката ја прекинал врската со светскиот модел Ирина Шајк со која ја има и ќерката Леа… Лејди Гага, сепак, не е девојката со која Бредли Купер е во врска, што можеше да се заклучи и од објавата на пејачката дека е во врска со

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со Џенифер Гарнер

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со Џенифер Гарнер

Бредли Купер, Лејди Гага и Ирина Шајк со месеци се главна тема во Холивуд. И додека постојано се зборува за љубовниот триаголник на овие sвезди, се појави веста дека пејачката му била само параван на актерот, кој е во сосема трета врска. Бредли Купер наводно е во врска со Џенифер Гарнер, поранешната сопруга на актерот Бен Афлек! Според американскиот

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со атрактивна актерка

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со атрактивна актерка

Бредли Купер, Лејди Гага и Ирина Шајк со месеци се главна тема во Холивуд. И додека постојано се зборува за љубовниот триаголник на овие sвезди, се појави веста дека пејачката му била само параван на актерот, кој е во сосема трета врска. Бредли Купер наводно е во врска со Џенифер Гарнер, поранешната сопруга на актерот Бен Афлек! Според американскиот

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со атрактивна актерка

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со атрактивна актерка

Бредли Купер, Лејди Гага и Ирина Шајк со месеци се главна тема во Холивуд. И додека постојано се зборува за љубовниот триаголник на овие sвезди, се појави веста дека пејачката му била само параван на актерот, кој е во сосема трета врска. Бредли Купер наводно е во врска со Џенифер Гарнер, поранешната сопруга на актерот Бен Афлек! Според американскиот

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со атрактивна актерка

Гага му е само параван, Бредли Купер во врска со атрактивна актерка

Бредли Купер, Лејди Гага и Ирина Шајк со месеци се главна тема во Холивуд. И додека постојано се зборува за љубовниот триаголник на овие sвезди, се појави веста дека пејачката му била само параван на актерот, кој е во сосема трета врска. Бредли Купер наводно е во врска со Џенифер Гарнер, поранешната сопруга на актерот Бен Афлек! Според американскиот

Бредли Купер е во врска со поранешната жена на Бен Афлек

Бредли Купер е во врска со поранешната жена на Бен Афлек

Актерката Џенифер Гарнер, поранешна жена на Бен Афлек, е новата девојка на Бредли Купер, пишува магазинот „Селебрити хаш“. Според нив, Лејди Гага била само маска за да се скрие вистинската врска на 44-годишниот Купер и 47-годишната Гарнер. Магазинот пишува дека глумицата неколку пати била видена како влегува и излегува од куќата на Купер во Лос Анџелес