притисни ентер »

Погледајте како Лепа Брена ужива на егзодична дестинација во костим за капење
Погледајте како Лепа Брена ужива на егзодична дестинација во костим за капење

Погледајте како Лепа Брена ужива на егзодична дестинација во костим за капење

Печката Лепа Брена отпатувала со семејството на егзотична дистинација каде што решила да ги помине овие студени денови кој ја зафатиле Србија. И додека сите во Србија се смрзнуваат таа во базен со својот сопругот Боба Живојиновиќ и синот Виктор кој ја објавил оваа фотографија од Тајланд, покажува каде целото семејство претстојува и ужива под убавите

Погледајте како Лепа Брена ужива на егзодична дестинација во костим за капење

Погледајте како Лепа Брена ужива на егзодична дестинација во костим за капење

Печката Лепа Брена отпатувала со семејството на егзотична дистинација каде што решила да ги помине овие студени денови кој ја зафатиле Србија. И додека сите во Србија се смрзнуваат таа во базен со својот сопругот Боба Живојиновиќ и синот Виктор кој ја објавил оваа фотографија од Тајланд, покажува каде целото семејство претстојува и ужива под убавите

Брена и Боба се соблекоа

Брена и Боба се соблекоа

Фолк ѕвездата Лепа Брена, сподели фотографија од Тајланд, каде е на одмор со Боба Живојиновиќ и синот Викто. Расположени, друштвото се сликаше во базен. Српските медиуми пипуваат дека Брена и Боба се подолго време во Тајланд, каде пејачката се одамра по концертите кои ги одржуваше низ регионот.

Брена и Боба се соблекоа

Брена и Боба се соблекоа

Фолк ѕвездата Лепа Брена, сподели фотографија од Тајланд, каде е на одмор со Боба Живојиновиќ и синот Викто. Расположени, друштвото се сликаше во базен. Српските медиуми пипуваат дека Брена и Боба се подолго време во Тајланд, каде пејачката се одамра по концертите кои ги одржуваше низ регионот. (Фото) Брена и Боба се соблекоа was last modified: January

За неа нема зима: Лепа Брена се соблече во бикини на егзотичната дестинација

За неа нема зима: Лепа Брена се соблече во бикини на егзотичната дестинација

Фолк дивата заедно со нејзиното семејство ужива на егзотична дестинација. Додека во регионот владеат ниски температури и падна првиот снег, за фолк пејачката нема зима. Популарната пејачка ужива во базен заедно со нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ. Нејзиниот син Виктор кој исто така е на патување на социјалните мрежи објави фотографија од Тајланд каде