притисни ентер »

Северина во секси бикини: „Вака само тој ме фотографира…“
Северина во секси бикини: „Вака само тој ме фотографира…“

Северина во секси бикини: „Вака само тој ме фотографира…“

Фотографиите за само половина час заработиле повеќе од 14.000 илјади лајкови, а фановите во коментари и дале само пофалби. Северина Којиќ (47) на Инстаграм објави фотографии во бикини, а фановите ги разнежни со романтичната порака која му ја упати на сопругот Игор и ја напиша покрај објавата. „Вака само тој умее да ме насмее и да ме фотографира кога

Северина за сопругот: Само тој ме гледа така

Северина за сопругот: Само тој ме гледа така

Регионалната поп-ѕвезда Северина на Инстаграм објави фотографии во бикини, а фановите ги разнежни со романтична порака за сопругот Игор Којиќ, која ја напишала покрај објавата. „Вака само тој умее да ме насмее и да ме фотографира кога не гледам“, напишала и додала тагови. Фотографиите за само половина час заработиле речиси 14.000 илјади лајкови, а

СЕВЕРИНА ВО ПРОВОКАТИВНО ИЗДАНИЕ: “Само Игор може да ме фотографира кога не гледам“

СЕВЕРИНА ВО ПРОВОКАТИВНО ИЗДАНИЕ: “Само Игор може да ме фотографира кога не гледам“

Северина Којиќ на Инстаграм објави фотографии во бикини, а фановите ги разнежни со романтична порака за Игор, која ја напишала покрај објавата. „Вака само тој умее да ме насмее и да ме фотографира кога не гледам“, напишала пејачката.

Северина во предизвикувачко издание: „Вака само тој ме фотографира…“

Северина во предизвикувачко издание: „Вака само тој ме фотографира…“

Северина Којиќ на Инстаграм објави фотографии во бикини, а фановите ги разнежни со романтична порака за Игор, која ја напишала покрај објавата. Вака само тој умее да ме насмее и да ме фотографира кога не гледам“, напишала пејачката. View this post on Instagram Ovako me samo On nasmijava i fotka kad ne gledam #mojaljubav #lovemyhusband #smile #freedom

Годините не и можат ништо! Северина се соблекла и го покажала телото од милион долари...

Годините не и можат ништо! Северина се соблекла и го покажала телото од милион долари...

Северина Којиќ, една од најпопуларните пеачки во регионот, важи за дама со стил, каде и да се појави сите ги остава без здив со своите комбинации на облекување. Меѓутоа, малкумина знаат дека Севе изгледа фантастично и кога ќе се соблече во бикини, а на изгледот можат да и завидат и многу помлади девојки. Пеачката на својот Инстаграм сподели две фотографии,

Во секси-бикини и со широка насмевка, Северина испрати емотивна порака за својот сопруг

Во секси-бикини и со широка насмевка, Северина испрати емотивна порака за својот сопруг

Популарната пејачка Северина Којиќ на својот инстаграм-профил објави фотографии за кои тврди дека се спонтани и дека се дело на нејзиниот сопру Игор Којиќ . Имено, на нив ја гледаме во секси-бикини и со широка насмевка на лицето, за која Севе објасни дека е резултат на нејзината љубов кон својот сопруг. Вака само Тој ме смее и ме слика кога не гледам“

Годините не и можат ништо! Северина се соблекла и го покажала телото од милион долари...

Годините не и можат ништо! Северина се соблекла и го покажала телото од милион долари...

Северина Којиќ, една од најпопуларните пеачки во регионот, важи за дама со стил, каде и да се појави сите ги остава без здив со своите комбинации на облекување. Меѓутоа, малкумина знаат дека Севе изгледа фантастично и кога ќе се соблече во бикини, а на изгледот можат да и завидат и многу помлади девојки. Пеачката на својот Инстаграм сподели две фотографии,

Северина во бикини покажала вита фигура и цврсти стомачни мускули

Северина во бикини покажала вита фигура и цврсти стомачни мускули

Кога и да се соблече во бикини и ги покаже своите атрибути, занесната Далматинка станува главна тема. Дека може да се пофали со секси тело пејачката докажала по којзнае кој пат објавувајќи на својот службен профил на Инстаграм нови фотографии во бикини. Естрадната икона спонтано позирала пред објективот на својот сопруг Игор Којиќ и порачала:„Вака

Северина во предизвикувачко издание: „Вака само тој ме фотографира…“

Северина во предизвикувачко издание: „Вака само тој ме фотографира…“

Северина Којиќ на Инстаграм објави фотографии во бикини, а фановите ги разнежни со романтична порака за Игор, која ја напишала покрај објавата. „Вака само тој умее да ме насмее и да ме фотографира кога не гледам“, напишала и додала тагови. Фотографиите за само половина час заработиле речиси 14.000 илјади лајкови, а фановите во коментари ѝ дале многу

Северина во предизвикувачко издание: „Вака само тој ме фотографира…“

Северина во предизвикувачко издание: „Вака само тој ме фотографира…“

Северина Којиќ на Инстаграм објави фотографии во бикини, а фановите ги разнежни со романтична порака за Игор, која ја напишала покрај објавата. „Вака само тој умее да ме насмее и да ме фотографира кога не гледам“, напишала и додала тагови. Фотографиите за само половина час заработиле речиси 14.000 илјади лајкови, а фановите во коментари ѝ дале многу